Сироватка для обличчя AGE PROTEOM™ помітно зменшує ознаки старіння та посилює природну здатність шкіри до самовідновлення. Її інноваційна запатентована біотехнологія AGE PROTEOM – унікальний екстракт снігових бактерій, здатних відновлюватися в екстремальних умовах, зберігає молодість шкіри, одночасно захищаючи від пошкоджень і зовнішньої агресії. Має подвійну антиоксидантну шаперонну дію (фізичний та біохімічний щити). Зменшує всі 5 видимих ознак старіння: зморшки, втрата блиску, втрата щільності, втрата пружності, нерівний колір обличчя. Патент CW відновлює енергію клітин і оптимізує їх функціонування. Справжній біологічний щит проти основних форм вільних радикалів (ROS, RCS, RNS), джерела старіння шкіри. Ультралегка сироватка-молочко з оксамитовим відчуттям забезпечує тривалий комфорт і підходить для всіх типів шкіри, фруктово-квітковий аромат з нотками мускусу.

Залиште свої контакти, отримайте сповіщення про початок продажу новинки і гарантовану персональну знижку!​

Дізнайтеся більше про СИЛУ ПРОТЕОМА:

Революційний ритуал для здоров’я шкіри та збереження її молодості надовго

Оскільки вироблення колагену та еластину починає природним чином знижуватися приблизно у віці 30 років, першочерговим у боротьбі з видимими змінами шкіри є реагування на перші ознаки старіння. Наше обличчя є відображенням нашого найпотаємнішого світу: наші звички, наш спосіб життя, продукти, які ми використовуємо, і методи, яких ми дотримуємося, впливають на зовнішній вигляд, здоров’я та стан нашої шкіри.

Читати далі »

Ековідповідальність=економія

З 4 по 24 вересня даруємо знижку -30% на змінний блок 50 мл при замовленні повноцінного засобу. В акції беруть участь V6111 Крем на основі гіалуронової кислоти, 50 мл та V2422.1 Омолоджувальний крем Excellage, 50 мл.

Читати далі »

Уповільнюйте старіння шкіри лише за 28 днів

Стрес, забруднення, шкідливі фактори навколишнього середовища та сам плин часу — усі ці неминучі аспекти життя впливають на здоров’я та життєздатність нашої шкіри. У той час як сьогодні багато косметичних процедур спрямовані на боротьбу з появою тонких зморшок, гіперпігментації, втрати пружності та відсутності сяйва, новаторські відкриття професора Мирослава Радмана у поєднанні з дослідженнями NAOS AGEING SCIENCE показали, що ознаки старіння насправді можна відстрочити та лікувати у їх джерелі — захищаючи життєздатність і силу протеома.

Читати далі »

Занурьтеся глибше в науку інноваційної сироватки довголіття AGE PROTEOM

Завдяки своїй неймовірній здатності як зміцнювати, так і захищати протеом шкіри, сироватка Age Proteom™ Advanced Serum є революційною розробкою в оздоровленні шкіри, яка, як доведено, затримує та усуває ознаки старіння шкіри.

Сироватка Age Proteom™ Advanced Serum є справді новаторською в догляді за шкірою, зокрема завдяки своїй здатності боротися з карбонілюванням, типом окислення, яке є дуже шкідливим для всіх білків шкіри, відомих як протеом.

Читати далі »

СИЛА ПРОТЕОМА: розкриття секрету довголіття клітин

Незважаючи на те, що за останні десятиліття проводилися величезні дослідження ДНК щодо старіння та здоров’я шкіри, всесвітньо відомий генетик, молекулярний біолог і дослідник, професор Мирослав Радман, зробив проривне відкриття: саме наші білки відіграють вирішальну роль у міцності та життєздатності клітин шкіри.

Читати далі »

Революційне відкриття в науці про старіння

Генетик, молекулярний біолог і новаторський дослідник, професор Мирослав Радман здійснив революцію в галузі науки про старіння. Будучи засновником MedILS (Середземноморського інституту наук про життя), він очолював розробки в області відновлення ДНК і здоров’я людини, включаючи плідну роботу з пов’язаними із віком патологіями, таких як хвороба Альцгеймера, Паркінсона та Шарко.

Читати далі »

Залиште свої контакти, отримайте сповіщення про початок продажу новинки і гарантовану персональну знижку!