Особливості догляду за жирною шкірою

Жирна шкіра обличчя – проблема «унісекс», з якою стикається величезна кількість і жінок, і чоловіків. До речі, косметологи вважають, що жирна шкіра має свої плюси: вона не схильна до швидких зморшок, не вимагає постійного харчування кремами… Однак, зовнішній вигляд і здоров'я такої шкіри залишають бажати кращого. Як же дотриматися балансу між позитивними та негативними якостями жирної шкіри з максимальною користю для її власника?

Надішліть цю інформацію другові:

Особливості догляду за жирною шкірою

Причини та наслідки

Велика кількість шкірного жиру, який виробляють сальні залози, забиває пори, утворюючи чорні крапки і запалення, робить обличчя неприродно блискучим і блискучим. Також надмірна в’язкість шкірного сала ускладнює проблему. При збільшенні кількості шкірного сала, у ньому зменшується концентрація лінолевої кислоти (ненасичена жирна кислота, структурний компонент клітинних мембран), внаслідок чого зменшується кислотність усередині фолікулів та на поверхні шкіри, що призводить до зростання та розмноження патогенної мікрофлори.

У процесі життєдіяльності патогенні мікроорганізми за участю ліпазу розчиняють шкірне сало, це знижує бактерицидні властивості шкіри. Порушується процес ороговіння у верхній частині волосяного фолікула, де і накопичується секрет сальної залози. Таким чином, формуються мікрокомедони, а потім вже закриті та відкриті комедони. У комедонах активно розмножуються бактерії, виділяються медіатори запалення та провокують розвиток запального процесу у дермі.

Щоб вирішити проблему, доводиться шукати відповіді на безліч додаткових питань: як нормалізувати роботу сальних залоз і як звузити розширені пори, як позбутися комедонів та прищів?

Причинами проблемної жирної шкіри може бути різні чинники, як внутрішні, і зовнішні. Хвороби шлунково-кишкового тракту, нервової системи, щитоподібної залози. Гормональні порушення у певний період життя: статеве дозрівання, вагітність. Неправильне харчування. Відсутність належного догляду за шкірою (надмірне пересушування шкіри за допомогою косметичних засобів лише погіршить проблему і призведе до ще більшого вироблення шкірного сала). Шкідливі звички. Неправильно підібрана серія косметичних засобів.

Не так просто визначити справжню причину проблеми, але зробити це необхідно для її успішного усунення.

Розібравшись у справжній причині надмірної жирності шкіри, що професійно може зробити лише фахівець, необхідно розпочинати лікування. І якщо правильне рішення має прийняти лікар, то впоратися з естетичними проявами проблеми допоможе косметолог, підібравши оптимальний професійний догляд проблемної шкіри.

Необхідні заходи

Жирну шкіру теж потрібно зволожувати. Дуже важливо правильно очищати та захищати. Очищення має бути делікатним, але водночас ретельним. Абразиви та спиртовмісні засоби не підходять, оскільки травмують шкіру та пересушують її. При цьому шкіра сама намагається відновити водний баланс і виводить ще більше шкірного сала, що тільки посилює проблему. Тому потрібен особливий підхід.

Компанія Institut Esthederm допоможе подолати проблеми жирної шкіри на всіх етапах догляду, маючи у своєму складі натуральні компоненти з доведеною ефективністю та науково розроблені комплекси.

Косметичні догляди Institut Esthederm дозволяють коригувати проблеми шкіри навіть критичні прояви.

Професійний бренд Institut Esthederm представляє молекулярні (інтенсивні) і клітинні (постійні) догляди, а також унікальну програму Osmoclean, що очищає, представлену засобами, які видаляють тільки патогенну мікрофлору, зберігаючи при цьому корисні для шкіри бактерії.

Для жирної шкіри представлений молекулярний догляд Intensive Propolis, який містить прополіс високого ступеня очищення (дозволений до використання за наявності алергічної реакції на продукцію бджільництва, не викликає алергію). Прополіс – природний антибіотик для шкіри, схильної до акне. Акне – хронічне запалення, що впливає на сально-волосяні фолікули й виникає через розмноження бактерій на поверхні шкіри. Вугри та запалення при неправильному догляді призводять до утворення акне. Використання такого догляду допомагає правильно очистити шкіру, має антисептичну дію, усуває застійні явища та пом’якшує шкіру, загоює її, стимулює синтез колагену, попереджаючи та усуваючи ризик появи рубців та пігментних плям постакне. Клітинний догляд, який використовується для підтримки отриманого результату та показаний для нормалізації себорегуляції, представлений лінією Pure System. Це комплексна дія на причини появи дефектів шкіри. Розширені пори, нерівномірна текстура шкіри залишаться у минулому. В результаті використання цього догляду відзначається звуження пір, глибока детоксикація, вирівнювання поверхні шкіри. Спостерігається матуючий ефект без пересушування, зволоження та профілактика передчасного старіння.

Institut Esthederm – правильне рішення для жирної шкіри!

Обирайте улюблені засоби:

Показано 97–112 із 160

Зареєструйтеся або увійдіть,
щоб накопичувати бонуси та сплачувати ними за свої покупки!