Занурьтеся глибше в науку інноваційної сироватки довголіття AGE PROTEOM

Завдяки своїй неймовірній здатності як зміцнювати, так і захищати протеом шкіри, сироватка Age Proteom™ Advanced Serum є революційною розробкою в оздоровленні шкіри, яка, як доведено, затримує та усуває ознаки старіння шкіри. Сироватка Age Proteom™ Advanced Serum є справді новаторською в догляді за шкірою, зокрема завдяки своїй здатності боротися з карбонілюванням, типом окислення, яке є дуже шкідливим для всіх білків шкіри, відомих як протеом.

Надішліть цю інформацію другові:

Занурьтеся глибше в науку інноваційної сироватки довголіття AGE PROTEOM

Боротьба з карбонілюванням: вирішальний крок у боротьбі зі старінням

Що таке карбонілювання?

Карбонілювання — це екстремальна форма окислення, яка змінює наші білки, другий за величиною компонент організму після води. У шкірі цей тип окислення може бути спричинений зовнішніми факторами, такими як забруднення, пошкодження ультрафіолетом, синє світло або навіть вік чи спосіб життя. Він фізично змінює структуру нашої шкіри, від глибокого шару дерми до зовнішнього епідермісу.

В основі будь-якої боротьби зі старінням ми повинні дивитися насамперед на здоров’я наших клітин шкіри, і, що найважливіше, на протеом — повний набір білків у шкірі. Благополуччя клітин шкіри безпосередньо залежить від активності та здоров’я наших білків, причому карбонілювання, або екстремальне окислення, є основним фактором, що сприяє зміні білків шкіри: вони перестають функціонувати, створюючи токсичні агрегати, які тьмяніють колір обличчя та прискорюють процес старіння клітин.

Без активного захисту білків шкіри від цього екстремального окислювального стресу клітини починають старіти та з’являються ознаки старіння.

Видимі наслідки

Ефекти карбонілювання незаперечні: у зовнішньому шарі шкіри карбонільований протеом спричиняє зниження здатності утримувати воду, впливаючи на гідратацію, пружність і сяйво шкіри.

В епідермісі кератин є основною мішенню для цього окислення, що впливає на прозорість, сяйво та рівність тону шкіри.

У глибшому шарі дерми це окислення викликає морфологічні зміни у фібробластах, руйнуючи волокна колагену та еластину.

Це призводить до передчасного старіння шкіри, втрати щільності, пружності та еластичності.

Великий прорив у науці про старіння шкіри: захист протеома біоміметичними антиоксидантними шаперонами

Бактерія Arthrobacter agilis, виявлена в сніжинці, має незрівнянну здатність виживати при найекстремальніших температурах, УФ-променях і окислювальному стресі. Вона має потужні захисні антиоксидантні властивості завдяки своєму стійкому протеому, а не ДНК.

Лабораторії NAOS успішно вилучили активну речовину цієї сніжної бактерії, біоміметичний активний інгредієнт із продемонстрованою сильною спорідненістю з білками шкіри. Цей прорив проклав шлях для нового покоління засобів догляду за шкірою, здатних боротися зі старінням біля джерела, поважаючи делікатну екобіологію шкіри.

І тому NAOS створив запатентовану біотехнологію Age Proteom™ — першу антиоксидантну молекулу-шаперон, натхненну природними захисними системами шкіри.

Він зменшує ефекти карбонілювання, запобігаючи при цьому незворотному пошкодженню клітин і тканин. Використовуючи силу сироватки Age Proteom™, білки відновлення ДНК у шкірі захищені від руйнівного впливу карбонілювання, викликаного такими факторами навколишнього середовища, як УФ-пошкодження, синє світло та забруднення навколишнього середовища.

Таким чином, зберігається біологічне здоров’я та міцність усіх білків шкіри та природних систем відновлення, що робить Інноваційну сироватку довголіття Age Proteom™ новаторською розробкою у старінні шкіри та довголіття клітин, зберігаючи функціональність молодості.

Обирайте улюблені засоби:

Показано 1–16 із 160

Зареєструйтеся або увійдіть,
щоб накопичувати бонуси та сплачувати ними за свої покупки!