Старіння шкіри не є неминучим процесом. Для збереження молодості шкіри потрібне її перенавчання, а не надмірне лікування. І це – важливе питання

Institut Esthederm - це професійний високотехнологічний французький бренд доглядової косметики преміум класу

INSTITUT ESTHEDERM був заснований в 1978 році (Париж, Франція) Жаном-Ноелем Торелем.

Для INSTITUT ESTHEDERM шкіра є живим організмом, який функціонує як екосистема. Головна мета – захищати і покращувати нормальне функціонування цієї екосистеми через наступні стратегії: ретельне, але делікатне, запобігання виснаженню природних невідновних ресурсів шкіри, її адаптація до довкілля, в той же час – збереження її молодості.

Продукція є ексклюзивною завдяки запатентованим формулам (більше 80-ти патентів), що виключають її аналоги на ринку косметики.

Філософія Institut Esthederm

… ґрунтована на факті, що шкіра має ресурси, які допомагають їй займатися «самоосвітою»: принцип – перевиховати шкіру, навчити її самостійно підтримувати себе у формі. Результат – шкіра виконує роль свого власного архітектора.

КЛІТИННА ВОДА: єдина у світі вода, яка майже ідентична міжклітинній речовині. Вона наповнює епідерміс живильними елементами і енергетичними ресурсами, створюючи для нього ідеальний збалансований стан.

TIME CONTROL SYSTEM: посилення потенціалу шкіри через боротьбу з вільними радикалами, підтримку оптимального обміну речовин, посилення вироблення колагену, захист від руйнування опорного волокна.

ФОТОБІОЛОГІЯ: це те, чим воістину володіє Institut Esthederm, марка, яка «народилася від сонця». Сонцезахисні засоби бренду не ізолюють шкіру від такого життєво важливого чинника, як сонце. Завдяки проактивному комплексу у поєднанні з внутрішнім захистом клітин, вони наділяють шкіру здатністю адаптуватися до дії сонячних променів на трьох рівнях : ДНК, клітини і тканини, а також стимулюють підвищене вироблення меланіну, який є найкращим природним самозахистом шкіри.

Компанія G&P Group - єдиний офіційний дистриб'ютор французького бренду професійної косметики Institut Esthederm в Україні

Справжність косметики Institut Esthederm

 • Всі товари, представлені на сайті, мають сертифікати та дозволені для продажу на території України.
 • Косметичні засоби перевозяться за допомогою ізотермічних автомобілів, оскільки даний вантаж не потребує низькотемпературного режиму, але для його збереження повинна витримуватись температура нижча, ніж у довкілля.
 • Всі товари, представлені на сайті, є безпечними для життя, здоров’я та майна Покупця та довкілля.
  Весь товар представлений у нашому магазині є оригінальним.
 • Купуючи у нас, Ви захищаєте себе від неякісного чи простроченого товару та гарантовано отримуєте оригінальний, високоякісний та безпечний товар.

Стережіться підробок

Компанія G&P Group не співпрацює з наступними сайтами:

 • notino.ua
 • makeup.com.ua,
 • parfums.ua,
 • parfumeria.ua,
 • profistyle.in.ua,
 • studio-exclusive.net,
 • krasiva-ya.com.ua,
 • lokon.com.ua

Стережіться підробок, неякісного та простроченого товару.

Ви можете перевірити термін придатності товару Institut Esthederm

Зателефонуйте нам та продиктуйте менеджеру код, вказаний на упаковці

Institut Esthederm
не тестується на тваринах

Офіційний лист від NAOS group

Висновки СЕС про безпеку продукції Institut Esthederm

Previous slide
Next slide

Вся продукція бренду доставляється в Україну зі складів у Франції, має термін придатності, спеціальний код якості та ціну, рекомендовану центральним офісом бренду.

Ми не несемо відповідальності за косметику, провезену контрабандою, підроблену або прострочену косметику, яка може продаватися та продається за зниженими цінами на наступних ресурсах.

Інтернет-магазини, з якими ми не працюємо і до яких не маємо відношення:

makeup.com.ua, parfums.ua, parfumeria.ua, profistyle.in.ua, studio-exclusive.net, krasiva-ya.com.ua, lokon.com.ua.

Ми не несемо відповідальності за косметику куплену в магазинах, які не є нашими партнерами, у якої порушено цілісність пакування та яка продається «на розлив».

Це єдиний офіційний сайт, де можна купити оригінальну косметику Institut Esthederm або отримати інформацію про неї. Також у нас є соціальні мережі:

Косметика Institut Esthederm у наших партнерів та косметологів Ми працюємо з дилерами бренду в Одесі, Дніпрі, Харкові. Їхні контакти є на нашому сайті:

Косметику Institut Esthederm ви також можете придбати у наших партнерів-косметологів. Щоб дізнатися, чи є косметолог нашим партнером, напишіть нам:

За всі ці джерела ми несемо відповідальність і завжди готові надати вам інформаційну підтримку та розглянути неприємні випадки. Якщо у вас такий відбувся – скористайтеся простою формою й опишіть детально. Ми оперативно відреагуємо і допоможемо вам повноцінно скористатися всіма вигодами професійної косметики Institut Esthederm.

Бережіть своє здоров’я та не ризикуйте красою!

Зареєструйтеся або увійдіть,
щоб накопичувати бонуси та сплачувати ними за свої покупки!