Відправте своє запитання з допомогою форми

Ми з готовністю вас проконсультуємо найзручнішим для вас способом. Наприклад, ви можете поставити своє питання у зручній формі, а ми надамо відповідь у максимально короткі терміни. Відповідь на ваше питання зʼявиться на цій сторінці.

А можливо ми уже відповіли на нього? Тому запрошуємо вас спочатку ознайомитися з найбільш поширеними питаннями стосовно засобів Institut Esthederm,

На який крем для всіх типів шкіри ви радите звернути увагу?

В інтернет-магазині Institut Ethederm є "Відновлюючий крем для контуру очей Аctive repair 15ml". Він підходить для всіх типів шкіри, навіть для чутливої. До його складу входить всесвітньо відома клітинна вода.
Переглянути крем

Як часто потрібно користуватися клітинною водою?

У домашньому догляді клітинну воду слід наносити вранці та/або ввечері на шкіру обличчя та тіла після очищення. Рекомендовано також використовувати її протягом дня для додаткового зволоження. Клітинна вода – всесвітньо відомий продукт компанії Institut Esthederm, який випускає тільки вона.
Клітинна вода

У мене чутлива шкіра – чим мені краще очищати пори?

Можемо запропонувати вашій увазі м'який крем для очищення пор. Крем підходить для всіх типів шкіри, і для чутливої у тому числі.
Переглянути крем

Що робити, якщо шкіра схильна до жирного блиску?

Очищаючий мус допоможе вашій шкірі підтримати природний рівень зволоженості, пом'якшить її та нормалізує рівень pH. Як аналог ви можете використовувати очищуючий гель, що має м'яку відлущувальну, протизапальну та себорегулюючу дію. Підходить для всіх типів шкіри.
Переглянути засоби

Чи можна використати крем "Абсолютна чистота" щодня?

Так, крем "Абсолютна чистота" підходить для щоденного використання. Він робить шкіру чистою та гладкою, надає їй свіжого, здорового вигляду.
Абсолютна чистота

Який крем підійде для шкіри із порушенням пігментації?

Перший сонцезахисний догляд, який дозволяє шкірі з порушенням пігментації насолоджуватися сонцем, це крем для обличчя PhotoRegul, що вирівнює пігментацію.
PhotoRegul

Як адаптувати свою шкіру до сонця?

Скористайтеся чудовим засобом від Institut Esthederm cпрей-захист без фільтрів та екранів від UV-дії. Він стимулює шкіру до самозахисту та адаптації до сонячної дії. Зміцнює природні захисні системи шкіри проти агресивних чинників довкілля. Профілактує фотостаріння.
Спрей-захист

Що у вас є в наявності з відлущувальних засобів?

Пропонуємо вашій увазі маску-гомаж, що відлущує і освітлює. Цей ефективний засіб, що очищає, сприяє атравматичному відлущування відмерлих рогових клітин без пошкодження гідроліпідної мантії. Підходить для всіх типів шкіри!
Маска-гомаж

Якою є максимальна швидкість проникнення продуктів Institut Esthederm у шкіру?

Косметичні засоби призначені для нанесення на поверхню шкіри. Їхня швидкість проникнення варіюється в залежності від інгредієнтів і обмежена шарами шкіри.

Чи можна використовувати засоби із лінійки сонцезахисних кремів для дітей? З якого віку?

Сонцезахисні засоби Institut Esthederm не призначені для дітей. Безпека цих засобів оцінюється на дорослих цільових групах, тому ми не рекомендуємо застосовувати їх для дітей. Усі наші тести проводяться на дорослих волонтерах віком від 18 років.
Захист від сонця

Чи може клітинна вода V9100.1 потрапити до дихальних шляхів?

Проникнення Міст «Клітинна вода» в дихальні шляхи не становить небезпеки.
Клітинна вода

У чому перевага патчів на тканинній основі перед патчами із гідрогелю?

Наші суперкомфортні тканинні патчі відрізняються еластичністю та легкістю, але при цьому просякнуті активним розчином: шкіра буквально «купається» у ньому і при цьому не деформується. Нагадуємо, що патчі є одноразовими (з метою гігієни).
Переглянути патчі

Чи крем "Абсолютна чистота" дає заспокійливий ефект шкірі

Засіб має себорегулювальну, антибактеріальну, порозвужувальну дію. Для заспокійливого ефекту краще обрати «заспокійливий крем», «біоміметичний», сироватку віт Е2.
Абсолютна чистота