Регенерація: як розкрити потенціал шкіри

Регенерація: як розкрити потенціал шкіри

Наша шкіра біологічно запрограмована на самовідновлення та збереження молодості, але за умови, що вона має все необхідне для життєдіяльності, самозахисту та відновлення. Необхідно пам'ятати, що для повного використання дивовижного потенціалу, даного природою, шкіра потребує нашої допомоги. Ця допомога є актуальною як у щоденному догляді, так і після ін'єкційних та апаратних косметологічних процедур.

Надішліть цю інформацію другові:

Регенерація шкіри – це відновлення клітин, що супроводжується синтезом різних сполук на молекулярному рівні. Процес регенерації шкіри має певну циклічність. Клітини епідермісу безперервно поділяються на його нижніх шарах, ростуть і поступово просуваються до зовнішніх верств, де й відмирають. Саме завдяки такому безперервному процесу заростають подряпини та ранки, а шкіра виконує своє головне завдання: захист організму від механічних пошкоджень.

На відновлювальну активність впливає все – кількість, якість і склад їжі, екологічні умови, правильність або неправильність догляду за шкірою, стан імунної системи, відсутність або наявність стресів. Швидкість шкірної регенерації також визначається генетичним кодом людини та особливостями саме її шкіри.

З віком освіту клітин потрібно дедалі більше часу, тому й регенерація загалом значно уповільнюється, що є однією з причин старіння шкіри.

При неповноцінності відновлювальних процесів можуть як затягуватися терміни відновлення шкірних ушкоджень, а й з’являтися такі дефекти шкіри, як келоїдні рубці. Необхідно пам’ятати, що навіть після косметологічних процедур, ін’єкційних або апаратних, шкіра також потребує нашої допомоги. Саме тому потрібно використовувати професійну косметику для безперервної саморегенерації шкіри у будь-якому віці. У цьому можуть допомогти різні засоби, але саме на один з них хочемо звернути увагу. Йдеться про Сироватку E.V.E. Institut Esthederm, який забезпечує оптимальне середовище для клітин шкіри.

Пряме призначення сироватки – відновлення шкірних структур після будь-яких процедур, які призводять до травмування шкіри, а також стресів, вагітності, частих дієтах. Універсальна сироватка містить 51 біомеметичний компонент:

21 амінокислота;
9 вітамінів;
6 мікроелементів;
6 мінеральних солей;
5 нуклеотидів;
3 вуглеводи;
2 види гіалуронової кислоти;
1 пептид.

За допомогою цих компонентів йде активне відновлення опорних волокон шкіри, сповільнюються процеси старіння, шкіра природно оновлюється, реструктурується, сяє і виглядає значно молодшою. Такий запатентований комплекс активних компонентів дозволяє відновити білкові структури епідермісу після інвазивних та апаратних процедур.

Не варто забувати, що під час вагітності жінка втрачає 3 кг колагену, у тому числі колагену, який знаходиться у дермі. Курсове застосування цієї сироватки активно відновить білкові структури дерми, підвищить пружність та еластичність шкіри. А завдяки біоміметичності, сироватку можна застосовувати під час вагітності та лактації.

Купуйте французьку косметику Institut Esthederm з перших рук у нашому офіційному інтернет-магазині!

Обирайте улюблені засоби:

Показано 1–16 із 142