Про що може розповісти ваша шкіра

Про що може розповісти ваша шкіра

Шкіра має сукупність імунокомпетентних клітин та їх продуктів, за допомогою яких вона функціонує як імунний орган. Одним із найнаочніших показників здоров'я, правильного способу життя, відсутності шкідливих звичок та належного догляду є стан шкіри. Причому як шкіри обличчя, а й взагалі шкірних покривів. Адже це перше, на що ми звертаємо увагу під час зустрічі з людиною. Отже, що може сказати фахівцеві шкіра?

Надішліть цю інформацію другові:

Імунітет — це спосіб захисту організму від дії різних речовин і механізмів, що викликають деструкцію його клітин і тканин, що характеризується зміною функціональної активності переважно імуноцитів з метою підтримки гомеостазу внутрішнього середовища. У шкірному бар’єрі представлені всі типи клітин, здатні здійснювати широкий спектр імунних реакцій.

Імунна відповідь шкіри

До імунної системи шкіри слід віднести лімфоцити, нейтрофіли, опасисті клітини та еозинофіли, клітини Лангерганса та кератиноцити. Імунна система шкіри бере участь у реалізації вродженого, і набутого імунітетів. У відповідь на пошкодження шкіри набувають чинності нейрогуморальні механізми, що мають на меті відновлення гомеостазу організму через закриття ранового дефекту.

Фактично, шкіра є подвійний оборонний бар’єр організму.

Насамперед це фізичний бар’єр — адже шкіра відокремлює внутрішнє середовище організму від зовнішнього – коштом епідермісу. Крім того, шкіра є середовищем, де живе велика кількість мікроорганізмів, які стимулюють імунну систему до вироблення імуноглобулінів, антитіл, що спеціалізує лімфоцити (які, як кілери, впізнають чужорідний антиген та вбивають його). Якщо шкіра ушкоджується, то у місці ушкодження накопичуються макрофаги, лейкоцити, лімфоцити. Вони пов’язують і поглинають пошкоджені клітини, транспортують та виводять їх, захищаючи зону ушкодження від проникнення чужорідних агентів.

При ушкодженні шкіри формуються імунні реакції. Але для того, щоб підвищити імунітет шкіри, потрібно знизити вплив негативних факторів. На першому місці варто відзначити ультрафіолетове випромінювання – сонячна енергія, звичайно ж, сприяє поліпшенню імунітету, але, як відомо, у помірній кількості і при правильному захисті. А також дотримуватися здорового способу життя та правильного харчування. При надмірній реактивності шкіри на подразник її відносять до чутливого типу (реактивного). Чутлива шкіра – один з основних типів шкіри, що характеризується надмірним реагуванням на звичайні фактори – фізичні, хімічні, гормональні. Проблеми шкіри є наслідком внутрішніх та зовнішніх факторів, але для комплексної боротьби з ними та покращення захисту шкіри потрібно використовувати професійну косметику. Перевагу слід віддавати лише косметиці торгових марок, які зарекомендували себе бездоганною якістю. Очищення, відновлення, лікування, харчування та захист – основні складові щоденного догляду за таким важливим органом, як шкіра. І повноцінно його можна забезпечити лише за професійного, спеціалізованого підходу.

Для того щоб підвищити імунітет шкіри, потрібно знизити вплив негативних факторів.

Компанія Institut Esthederm понад 30 років виробляє косметику на основі науково розроблених комплексів та проходить усі рівні тестування, контролю та клінічних випробувань, необхідних для забезпечення максимальної безпеки та ефективності. Марка Institut Esthederm народилася в Парижі від спілки дослідницького центру високих технологій догляду за шкірою та фахівців у галузі естетичної медицини та косметології. Продукція компанії є ексклюзивною завдяки запатентованим технологіям (понад 90 міжнародних патентів). При створенні косметичних засобів в першу чергу враховується взаємодія шкіри з навколишнім світом, щоб допомогти їй краще адаптуватися до умов навколишнього середовища. Засоби Institut Esthederm є молекулярними та клітинними, що надають глибокий вплив на шкіру та підвищують енергетичний потенціал клітин. Серед різноманітності програм варто виділити лінію Sensi System, розроблену спеціально для чутливої шкіри. Вона діє на всіх етапах виникнення гіперреактивності. Поверхнево, для надійного захисту від зовнішнього середовища завдяки ізоляції шкіри (захисна плівка, що запобігає проникненню сенсибілізуючих агентів, пом’якшує вплив перепадів температури та інших агресивних факторів). Під час глибокої дії пригнічуються медіатори запалення (прозапальні цитокіни), під дією комплексу Rhamnoleuca HD (комплекс рамнози та водорості Laminaria Ochroleuca). Ризик розвитку реакцій мінімізований, завдяки невеликій кількості компонентів, простоті їх форм та відсутності ароматів. В результаті використання засобів Sensi System чутлива шкіра швидко та надійно заспокоюється, почервоніння та дискомфорт усуваються, опір шкіри підвищується природним шляхом.

Institut Esthederm – правильне рішення для здоров’я шкіри!

Обирайте улюблені засоби:

Показано 1–16 із 142