Косметичні проблеми шкіри: що потрібно знати

Косметичні проблеми шкіри: що потрібно знати

Кожен із нас періодично стикається з проблемами шкіри, які мають косметичний характер. Це може бути сухість, яка з'являється у певну пору року, наприклад, восени. Або надмірна жирність шкіри, яка спостерігається в жарку пору року і веде до висипань та неестетичного зовнішнього вигляду. Алергічні реакції, коли шкіра стає надмірно чутливою, та багато інших. Косметологія усі типи шкіри та її реакції поєднує терміном «проблемна шкіра». І пропонує різні способи та методи їх усунення. При цьому важливо правильно визначити тип проблеми та вирішувати її професійно.

Надішліть цю інформацію другові:

Адже найчастіше навіть за незначних проблем при неправильному догляді та лікуванні можуть спостерігатися вже серйозніші негативні наслідки: постакне, купероз, пігментація, лущення і, як наслідок, передчасне старіння. Ось чому необхідно добре розумітися на питанні.

Типи косметологічних проблем

У власників жирної та комбінованої шкіри найчастіше зустрічаються розширені пори та акне (вугровий висип). Чим більше шкіра виділяє сала, тим пори стають ширшими. З довкілля вони починають вбирати бруд та бактерії. Бактерії, відповідно, поширюються, що призводить до появи запалених висипів та чорних крапок. Шкіра починає виглядати нездоровою. Ця проблема є дуже характерною для перехідного віку або з’являється пізніше на тлі гормональних успіхів. Однак зрілу шкіру розширені пори також не прикрашають. Вони лише підкреслюють її в’ялість. При вугрової хвороби відбувається збільшення виділення сального секрету, закупорюються волосяні фолікули, і виникає запальний процес.

Вугри у свою чергу поділяють на закриті комедони (чорні точки), відкриті комедони (забиті пори – білі вугри) та пустули (білі або жовті горбики). Поразка поширюється як на обличчя, але й у спину і груди. Кожен тип передбачає особливе лікування та догляд.

Ще одна косметична проблема – купероз (судинна сітка), виникає найчастіше у власників тонкої світлої та чутливої шкіри. Спочатку почервоніння виникають на крилах носа, щоках та підборідді. Далі судинний малюнок може поширитись вже по всій особі.

Утворення пігментних плям на шкірі також є проблемою косметичного характеру. Родимки і родимые плями – це доброякісні освіти і самі собою ніякої небезпеки не представляють. Але трапляється так, що через порушення механізму вироблення меланіну вони переростають у злоякісні новоутворення, виникає посилена пігментація.

Посилена пігментація небезпечна тим, що може послужити надалі першим сигналом розвитку онкології шкіри.

Поділяють такі види пігментації: атипові родимі плями, ластовиння, лентиго, хлоазму, ветилиго, старечі плями. Тому захист від UF-випромінювання має бути правильним і надійним. Який догляд за обличчям вибрати, щоб уникнути таких проблем?

Поділяють такі види пігментації: атипові родимі плями, ластовиння, лентиго, хлоазму, ветилиго, старечі плями. Тому захист від UF-випромінювання має бути правильним і надійним. Який догляд за обличчям вибрати, щоб уникнути таких проблем?

Професійне рішення

Як правило, солідні марки пропонують цілі лінійки догляду за шкірою, у тому числі і різних типів проблемної шкіри. Institut Esthederm пропонує професійні рішення у галузі косметології та дерматології з гарантованим результатом.

З моменту створення компанії в 1978 році фахівці науково-дослідного центру, натхненні досконалістю ресурсів, даних нашому організму природою, створили особливу концепцію догляду за шкірою, заснованого на індивідуальному підході, щоб “перевиховати” її, зберегти та адаптувати до навколишнього середовища та еволюції в часі .

Продукція Institut Esthederm є ексклюзивною завдяки запатентованим технологіям, що виключають її аналоги на ринку косметики (понад 90 міжнародних патентів).
Основними з них є:

Cellular Water (клітинна вода, створена за аналогією з міжклітинною рідиною людського організму, допомагає клітинам шкіри зберегти свою енергію та молодість);

Time Control System (уповільнює основні фактори біологічного старіння, дозволяє шкірі раціонально використовувати свої власні природні ресурси)

та Global Cellular Protection (допомагає стимулювати природні механізми самозахисту шкіри, щоб краще захистити її від негативного впливу UF-променів).

Косметичні засоби Institut Esthederm орієнтовані на проведення не лише естетичних доглядів, а й дозволяють коригувати проблеми шкіри у критичному ступені прояву.

Всі засоби догляду за шкірою мають в основі науково розроблені комплекси. Натуральні компоненти, вибір яких ґрунтується на їх чистоті та реальній ефективності, проходять усі рівні тестування, контролю та технічних випробувань, необхідних для забезпечення максимальної ефективності та безпеки. А також відповідають усім вимогам косметики марки люкс: елегантний дизайн, висока якість текстур та легкі тонкі запахи. Різноманітність косметики дозволяє здійснити професійний догляд та підібрати індивідуальну програму для будь-якого типу шкіри з індивідуальними потребами.

Institut Esthederm – найкраще розв’язання косметичних проблем!

Обирайте улюблені засоби:

Показано 1–16 із 142