Харчування та шкіра: прямий зв’язок

Харчування та шкіра: прямий зв’язок

Ми виглядаємо і старіємо так, як їмо. Останнім часом все більше уваги приділяється правильному способу життя, який, природно, важко уявити без правильного, збалансованого харчування. З екранів телевізорів, зі сторінок модних журналів та вуст ікон стилю життя ми щодня чуємо про шкоду та користь тих чи інших продуктів харчування. Чи настільки якість та походження продуктів впливає на роботу нашого організму, зовнішній вигляд, процес старіння?

Надішліть цю інформацію другові:

В організмі існують природні фільтри та імунна система, завдання якої – затримувати та нейтралізувати всі шкідливі компоненти. Це так, але чому вони не справляються? Розберімося послідовно. Ми є те, що ми їмо. Люди, які мають проблемну шкіру, часто чули від лікарів та косметологів, що потрібно переглянути свій раціон та виключити смажене, копченість, фаст-фуд та обмежити споживання цукру, а також намагатися не переїдати. Особливо небезпечними є солодкі газовані напої, оскільки вміст цукру в них перевищує всі допустимі норми, а бульбашки газу сприяють швидкому всмоктуванню цукрів у кров. До того ж солодкі напої підвищують апетит, тому їх так часто пропонують у фаст-фудах за символічну плату або взагалі безплатно. Часто ми чуємо і про солодощі, які не містять цукру і в них нібито міститься 0 ккал. Але в таких продуктах харчування присутні цукрозамінники, які мають дозозалежний ефект.

При вживанні в істотних кількостях цукрозамінники призводять до захворювання внутрішніх органів і навіть онкологічних захворювань.

Крім підвищення секреції шкірного сала та його в’язкості (що призводить до висипів та утворення запальних елементів особливо у жирної та проблемної шкіри), при неправильному харчуванні може спостерігатися зневоднення шкіри, атопічний дерматит. Адже наша шкіра є потужним органом імунної відповіді. Оскільки саме шкіра піддається найбільшому впливу із боку довкілля і виконує бар’єрні функції, вона стає органом-ціллю. Підвищена чутливість шкіри, схильність до алергій також належать до підвищеної реактивності імунної системи. А імунітет, як ми знаємо, безпосередньо залежить від правильного харчування та роботи шлунково-кишкового тракту.

Тому, щоб налагодити роботу травної системи та покращити стан шкіри, насамперед потрібно дотримуватися правильного харчування. Ці правила відомі. Їсти 5 разів на день невеликими порціями. Сказати тверде «ні» нездоровому харчуванню та шкідливим звичкам, таким, як алкоголь та куріння. Включити в щоденний раціон овочі, багаті на клітковину, вітаміни і пектин, які допомагають виводити токсини з організму, мають протигрибкову та антибактеріальну дію. Дотримуватись питного режиму та випивати по 8 склянок чистої води на день.

Шкіра – це дзеркало, що відображає стан всього організму. І пам’ятайте «золоте правило»: вставати з-за столу треба легко почути голод.

Лікарі не перестають стверджувати, що за допомогою правильно підібраного раціону можна легко поліпшити стан шкіри і всього організму в цілому. Радимо вам випробувати на собі – і повірте, ви будете вражені результатом! І тоді ви прекрасно і молодо виглядатимете і не матимете проблем зі шкірою, особливо якщо «допомогти» їй кращими досягненнями сучасної косметології.

Косметологічна компанія Institut Esthederm пропонує абсолютно новий підхід у розв’язанні проблем шкіри, над яким вже 40 років працюють фахівці в галузі біології та медицини. Компанія має понад 90 міжнародних патентів, що робить продукцію ексклюзивною. Враховуючи особливості різного типу шкіри та індивідуальний підхід до кожного клієнта, Institut Esthederm дарує своїм клієнтам різноманітність засобів для розв’язання проблем шкіри навіть у найкритичнішій точці їхнього прояву. Якщо ваша шкіра несприятливо реагує на стреси та неправильне харчування, косметичні засоби Institut Esthederm допоможуть підтримувати красу та здоров’я шкіри, з кожним днем покращуючи її стан. Institut Esthederm – правильне харчування для шкіри!

Обирайте улюблені засоби:

Показано 1–16 із 142