Очищення взимку: головні постулати

Очищення взимку: головні постулати

Холодна пора року – це завжди стрес для нашої шкіри, тому вона як ніколи потребує правильного догляду. Це здасться несподіваним, але найважливішим етапом у щоденному догляді за шкірою обличчя взимку є очищення. Важливим є ще й тому, що взимку шкіра стає особливо вразливою. Як правильно підібрати відповідні продукти, щоб максимально ефективно очистити шкіру обличчя, але при цьому не травмуючи і не порушуючи її природний баланс?

Надішліть цю інформацію другові:

Зимовий період – це час, коли навіть володарки жирного та комбінованого типу шкіри можуть скаржитися на сухість та лущення. Це не дивно: перепади температур, мороз, вітер, сухе повітря у приміщенні негативно впливають на шкіру. Неправильно підібране очищення в такому випадку може тільки посилити ситуацію, що склалася.

Що ж до сухої шкіри, вона, як правило, взимку стає гіперчутливою. Тому найменший подих холодного вітру та перепади температур можуть виявитися не тільки відчуттям стягнутості та лущенням, але й почервонінням із висипаннями.

Для максимально ефективного та правильного очищення професійна французька косметика Institut Esthederm представляє свій підхід до різних типів шкіри. На етапі демакіяжу для жирної та комбінованої шкіри з симптомами сухості та лущення рекомендуємо використовувати Гідровідновлююче молочко для зняття макіяжу та Гідровідновлюючий лосьйон. Для очищення сухої, чутливої чи ослабленої шкіри краще використовувати у щоденному догляді делікатне заспокійливе молочко та заспокійливий лосьйон.

Всі засоби для чищення від Institut Esthederm у своєму складі мають ряд активних компонентів. Молочна та лимонна кислоти та амінокислоти вівса забезпечують ефективне очищення, змиваючи забруднення та не ушкоджуючи гідроліпідну мантію. Екстракт пеумуса та фруктові олігосахариди підживлюють корисну мікрофлору, а також активізують природні системи захисту шкіри. Клітинна вода – аналог міжклітинної рідини в організмі, за допомогою оптимальної кількості мінеральних солей, аденозинтрифосфату та L-карнозину, посилюють енергетичний потенціал клітин та активізують обмінні процеси.

Крім основних компонентів Гідровідновлююче молочко і Гідровідновлюючий лосьйон доданий гліцерин, який зволожує і надає відчуття свіжості після нанесення. Також для зняття симптомів чутливості до складу Заспокійливого молочка входить олія абрикосового ядра і токоферол ацитат, а в Заспокійливий лосьйон доданий моносахарид рамнози. Завдяки рослинним екстрактам, що входять до складу, продукти мають протизапальну і заспокійливу дію.

Догляд за шкірою в холодну пору року має свої невеликі особливості, якщо, враховуючи їх підібрати правильну професійну косметику, ваша шкіра буде чудово почуватися за будь-якої погоди.

Обирайте улюблені засоби:

Показано 1–16 із 142