Гори та сонце: захищайся та насолоджуйся

Гори та сонце: захищайся та насолоджуйся

Любителі активного зимового відпочинку, напевно, знають, що піклуватися потрібно не лише про комфорт свого тіла, а й про захист шкіри обличчя. Крім впливу низьких температур, снігу та вітру, не можна забувати і про дію сонця: відбите від снігу, взимку воно не менш активно, ніж улітку. Тому, крім екіпірування, неодмінно подбайте про правильні захисні косметичні засоби, щоб відпочинок приніс лише задоволення та здоров'я!

Надішліть цю інформацію другові:

Пам’ятайте: чим вище над рівнем моря ви знаходитесь, тим більший рівень сонячного опромінення отримуєте. За науковими даними, інтенсивність сонячної активності на середніх висотах у 3-4 рази перевищує норму, а на висоті 6 000 метрів – майже у 6 разів. З підйомом на висоту зростає потік сумарного ультрафіолетового випромінювання, він може перевищувати норму в 8-10 разів! Коли таке сонячне світло впливає на відкриті ділянки тіла, УФ-промені проникають у шкіру набагато глибше.

Враховуючи той факт, що в горах відкриті ділянки шкіри знаходяться без захисту протягом усього світлового часу дня, ймовірність появи опіків є особливо високою.

Навіть коли ви перебуваєте в русі, сонце негативно впливає на шкіру. Це прямий шлях до появи небажаної пігментації, сухості шкіри та підвищення ризику фотостаріння. А в поєднанні з дрібними уламками льоду і снігу негативний вплив подібний до атомного вибуху. Тому без гарного сонцезахисного засобу в горах не обійтися.

Не варто забувати і про ніжну шкіру губи про зволожуючий бальзам для них. Тріщини на губах досить неприємне і небезпечне явище в зимовий період. Негативному впливу сонця у горах також піддаються очі. Якщо протягом сонячного дня 1-2 години кататися на снігових гірках без захисних окулярів, може виникнути так звана снігова сліпота (опік очей).

Крім захисних заходів, на гірськолижному курорті шкіра потребує особливого догляду. Важливу роль ньому грає як зволоження і харчування, а й правильне очищення. Гірськолижний спорт досить активний і викликає рясне потовиділення. А наявність шолома та окулярів створюють парниковий ефект. Бактерії в такому сприятливому середовищі набагато швидше розмножуються, що призводить до утворення запальних елементів на обличчі. Тому так важливо ретельно очищати шкіру від патогенної мікрофлори щодня.

Ну, і звичайно ж, сухість і почервоніння шкіри часто стають супутниками зимових канікул. Адже коли ти, щаслива, мчиш схилом, насолоджуючись швидкістю і повітрям, шматочки льоду встромляються в обличчя, як тисячі голочок, буквально розрізаючи шкіру. В результаті шкіра втрачає свої захисні властивості й стає чутливою, відкриваючи двері для проникнення бактерій. Таким чином, крем для обличчя повинен розв’язати всі проблеми одразу.

Таке рішення існує: косметологічна компанія Institut Esthederm пропонує інноваційний та надійний захист для шкіри. Запатентовані компоненти у складі продуктів дозволяють допомогти вирішити навіть складні завдання. У складі практично всіх засобів міститься клітинна вода, яка повторює склад міжклітинної рідини та є джерелом енергетичного комплексу та захисту від вільних радикалів (АТФ, L-карнозин, кальцій, магній, супероксид дисмутазу).

Якщо ви досі користуєтеся захисним кремом із SPF-фактором, який містить у собі фільтри та екрани та є канцерогенним, ми настійно рекомендуємо вам новий підхід. Фактор SPF визначає рівень ризику отримання опіку, але не враховує фотостаріння і фоточутливість шкіри.

Сонцезахисна лінія Institut Esthederm, використовуючи технологію Global Cellular Protection, забезпечує природний захист клітини без фільтрів і екранів. GCP копіює біологічні процеси захисту та відновлення клітин під час перебування на сонці, допомагає нейтралізувати негативні наслідки сонячного впливу. Технологія Adaptosan діє на всі етапи пігментоутворення, сприяючи індукції, синтезу та розповсюдженню засмаги.

Патент Repaire допомагає відновити мікропошкодження дерми, усунути та запобігти появі зморшок. При використанні тільки органічних УФ-фільтрів досягається надійний захист від сонячних опіків та профілактика фотостаріння. Institut Esthederm – найкращий захист вашої шкіри!

Обирайте улюблені засоби:

Показано 1–16 із 142