Як позбутися темних кіл під очима

Наші очі можуть багато сказати про нас оточуючим. А ось для професіонала шкіра навколо очей є ознакою того, наскільки серйозно ви належите до догляду за своєю красою. Багато хто намагається боротися із проблемою за допомогою цілого арсеналу декоративної косметики, успішно її маскуючи. Але набагато правильніше та ефективніше задуматися про справжню причину «темних кіл» під очима. І усунути її.

Надішліть цю інформацію другові:

Як позбутися темних кіл під очима

Більшість із нас у певні моменти турбує їхню появу: адже ці «темні плями на сонці» нашої особи можуть суттєво вплинути на сприйняття зовнішнього вигляду загалом. Як правило, найбільше нас це засмучує саме тоді, коли потрібно виглядати по-справжньому сяючою та свіжою.

У деяких випадках темні кола свідчать про проблеми зі здоров’ям. Але найчастіше це прояв або генетичний, або — тимчасового характеру, що виник через різні чинники. І якщо в першому випадку на нього вплинути складніше, у другому потрібно переглянути свої деякі звички. Адже припухлість та набряклість під очима можуть з’явитися від неправильного розпорядку дня, стресу, зловживання алкоголем та курінням. Недостатнє споживання рідини протягом дня, захоплення солоною їжею вечорами – і ви гарантовано вранці отримуєте сюрприз.

Третій чинник — звісно, відсутність правильного догляду. Якщо не приділяти цій делікатній зоні достатню та професійну увагу, ризик набряклості, «синяків» і просто млявого тонусу шкіри під очима суттєво підвищується.

Ніжніше ніжного

Завдяки своїм анатомічним особливостям, саме зона навколо очей вважається ніжнішою і тоншою, відповідно, потребує більш делікатного та особливого догляду. Дуже важливо наголосити, що будова шкіри навколо очей відрізняється від шкіри обличчя в цілому. У цій зоні досить багато кровоносних та лімфатичних судин. А оскільки шкіра тут набагато тонша, практично не забезпечена підшкірною жировою клітковиною та сальними залозами, найменша внутрішня проблема миттєво «візуалізується».

У періорбітальній зоні є свої «гарячі крапки» — це ще чутливіша область, звана професіоналами нососльозною борозною. Складка, що охоплює нижню повіку від внутрішнього куточка ока і вздовж нижньої орбітальної межі — саме тут найпомітніше сліди втоми та зневоднення. Внаслідок того, що у молодих людей вищий рівень гідратації, пружності та еластичності шкіри, нососльозна борозна майже не візуалізується в юному віці. Але залежно від спадковості та індивідуальної будови обличчя, її виразність може бути більш очевидною. Особливість цієї зони також полягає у фіксації з кістковими структурами та м’язовою тканиною, розташованою навколо очей. З віком зона під нижнім століттям поступово слабшає, втрачає еластичність і щільність, через що шкіра опускається, а носослізна борозна стає помітнішою.

Ось чому підступна носослізна борозна може видавати ваш справжній вік. До того ж корекція нососльозної борозни вважається однією з найскладніших процедур в естетичній медицині, водночас і однією з найактуальніших. Досить довгий час не було ефективних методів боротьби з темними колами під очима. Сьогодні для корекції підочноямкової зони існують такі серйозні методики, як блефаропластика, мезотерапія, контурна пластика, ін’єкційний ліполіфтинг. Але пам’ятайте — перед тим, як вдатися до однієї з цих процедур, необхідно зробити певні тести для того, щоб бути впевненим у хороших результатах.

Тест:

Визначити пружність та еластичність шкіри та «зробити прогноз» про появу зморшок у очній ділянці можна досить простим способом – так званим методом щипка. Захопіть пальцями складку шкіри під очима, затримайте на 3 секунди та одразу відпустіть її. Засікти час, за який вона розправляється – він і буде індикатором еластичності шкіри. Якщо складка безвісти зникла за 1 секунду – ваша шкіра еластична і наповнена вологою достатньою мірою. Якщо більше, потрібно приділити їй додаткову увагу.

Звісно, це «домашній» спосіб. Існують і більш серйозні та об’єктивні методи виміру даного параметра. Наприклад, так звана кутометрія – це спосіб вимірювання маленької ділянки тканини при втягуванні її в отвір зі особливим датчиком, під впливом негативного тиску. При нормалізації через кілька секунд, шкіра повертається в нормальне положення. У результаті, що більше шкіра здатна чинити опір деформації, то вище показники її пружності.

Повертаючись до хірургічних методів корекції цієї делікатної зони, і якщо брати до уваги лише їх, то вони є досить радикальними, довгостроковими та цілком ефективними. Але при цьому є ризик певних ускладнень, пов’язаних з наркозом, супутніми захворюваннями і нерівномірним наповненням нососльозної борозни.

Зовсім не даремно косметологи радять наносити засіб для догляду за зоною під очима саме безіменним пальцем. Безіменний палець – найменш «функціональний», отже, шкіра на ньому ніжна і не огрубіла, плюс м’язи безіменного пальця слабо розвинені, і ризик розтягнути ніжну шкіру зайвими зусиллями мінімальний.

Світло в кінці тунелю

Кожна естетична операція та серйозна апаратна процедура – це завжди ризик, на який потрібно зважитися. Саме тому Institut Esthederm розробив спеціальний продукт, який є косметичною альтернативою у вирішенні проблеми. Сироватка допомагає усунути і істотно зменшити виражені темні круги під очима в багатьох випадках. Це нова сироватка навколо для зони навколо очей на основі гіалуронової кислоти, яка здатна продовжувати ефект ін’єкційних процедур та ефективно працювати з поверхневими заломами та зморшками.

Унікальний патент, що включає три види гіалуронової кислоти, підтримує нормальний рівень гідратації епідермісу та дерми, нівелює прояви зморшок та заломів. А мікросфери гіалуронової кислоти, контактуючи з водою, здатні розширюватись і діють як молекулярний спонж. Таким чином, цей активний інгредієнт забезпечує інтенсивний та швидкий ефект механічного ущільнення. Крім цього, до складу продукту входить дренажний комплекс кофеїну, карнозину та екстракту голки шипуватий – цей спеціальний склад допомагає боротися зі слідами втоми.

На довершення французи зробили дуже зручну та технологічну упаковку, оснастивши її паладієвим аплікатором зі 100%-ного дорогоцінного металу. Паладій застосовується в мікрохірургії для виготовлення інструментів ще й тому, що завдяки своїм властивостям, що охолоджують, покращує мікроциркуляцію в тканинах.

Також цей наконечник паладієвий ідеальний для легкого масажу, який посилює ефективність продукту. У результаті зморшки згладжуються, нососльозна борозна виражена менше, шкіра навколо очей зволожена свіжа і без слідів втоми.

Для того, щоб світло ваших очей не згасало, потрібно прикласти лише трішки уваги до себе. Про інше подбає Institut Esthederm.

Обирайте улюблені засоби:

Показано 1–16 із 160

Зареєструйтеся або увійдіть,
щоб накопичувати бонуси та сплачувати ними за свої покупки!