Експрес-краса: швидко та ефективно

Експрес-краса: швидко та ефективно

Скоро, зовсім скоро Новий Рік! Звичайно ж, у найчарівнішу ніч року кожен хоче виглядати бездоганно. Не дивно, що перед святами у салонах краси спостерігається ажіотаж. І, як кажуть майстри б'юті-індустрії, клієнти наче намагаються надолужити втрачене: за один раз привести свою шкіру в здоровий і доглянутий стан. Для вирішення цього завдання й вигадали експрес-процедури.

Надішліть цю інформацію другові:

Життя в сучасному світі ставить нас у такі рамки, що ми маємо отримувати результат швидко та якісно. Це стало можливим завдяки експрес-догляду за обличчям, які стають все більш популярними не лише перед святами, а й як щоденна процедура, що допомагає підтримувати статусний рівень зовнішності за максимальної економії часу. Експрес-процедура одразу дає видимий зовнішній результат. Вона також включає традиційні етапи, такі як очищення, харчування, зволоження і захист.

Потрібно, втім, усвідомлювати, що швидкий догляд апріорі не може дати результату надовго, він лише працює із зовнішніми якостями шкіри. Тобто, за одну процедуру не позбавиться пігментних плям, глибоких зморшків і куперозу, але можна замаскувати проблему на певний період і подарувати свіжий вигляд. Головне правило залишається незмінним – до вибору косметичних засобів потрібно завжди ставитися серйозно, довіряючись професіоналам і не довіряти хитрощам рекламних компаній, як би «смачно» вони не описували продукт. Свята пролітають як один день, а нам жити з нашим обличчям все життя. Тому краще пам’ятати, що разом з отриманням бажаного ефекту ми не повинні нашкодити шкірі.

Однак, якщо відвідати косметолога все ж таки не вдалося, не засмучуйтесь, є чудо-засоби, які допоможуть зробити експрес-догляд перед святами самостійно, при цьому професійно, ефективно та абсолютно безпечно!

За допомогою різноманітності доглядових ліній Institut Esthederm і завдяки їхній дієвості, можна провести експрес-догляд, який за своєю результативністю не поступиться повноцінним салонним доглядом.

Французька компанія Institut Esthederm з радістю допоможе вам у цьому. Всі засоби компанії мають в основі науково-розроблені комплекси та проходять усі рівні тестування, контролю та клінічних випробувань, необхідні для забезпечення максимальної безпеки та ефективності. Косметичні засоби Institut Esthederm створюються на основі активних елементів, які тренують шкіру так, щоб вона задіяла власні ресурси та функціонувала з використанням усіх даних їй природою можливостей.

Наприклад, пропонуємо таку схему. Спочатку проводимо ефективне очищення за допомогою засобів Osmoclean із системою Skin Balance System, яка активізує власні захисні системи та стимулює зростання сапрофітної флори (корисних бактерій), видаляючи при цьому патогенну мікрофлору. Наступний етап – енергізація шкіри за допомогою клітинної води Cellular Water, завдяки якій клітини наповнюються АТФ та L-карнозином для ще більшого запасу енергії та боротьби з вільними радикалами. Потім проводиться клітинний або молекулярний догляд, залежно від проблеми та типу шкіри. І на завершення наноситься захисний спрей City Protect, створений спеціально для жителів великого міста і містить патент Global Cellular Protection, завдяки якому посилюється природна здатність шкіри протистояти УФ-променям. Цей унікальний спрей дарує крему, що завершує, ще більше захисних якостей. Спробуйте і насолоджуйтеся сяйвом вашої шкіри!