Зимове сонце: наскільки воно небезпечне?

Зимове сонце: наскільки воно небезпечне?

Чи потрібно використовувати сонцезахисний крем для обличчя взимку і якщо так, то з яким SPF? — ці часті питання викликають безліч суперечок та дискусій навіть серед спеціалістів. Що вже говорити про пацієнтів, які часто одержують суперечливу інформацію. Спробуймо розібратися в цьому більш ґрунтовно і дійти однієї обґрунтованої думки.

Надішліть цю інформацію другові:

Спочатку згадаємо, з якими типами променів контактує наша шкіра. Сонячне світло включає: ультрафіолетове випромінювання (промені типу UVA, UVB, UVC), видимий спектр (так зване синє світло), інфрачервоне випромінювання.

Ультрафіолетове випромінювання типу UVС – найкоротше і найнебезпечніше, але, на щастя, воно проходить крізь озоновий шар атмосфери Землі. Ці промені мають високу силу впливу, тому використовуються для стерилізації. І – увага! – присутні у лампах для солярію. Ось чому косметологи так негативно ставляться до штучної засмаги.

Випромінювання типу UVB із середньою довгою хвилі, воно впливає на епідермальний шар нашої шкіри, бере участь у синтезі меланіну, але довгий його вплив може призвести до опіку. Що стосується випромінювання типу UVA – є довгохвильовим і здатне проникати крізь дермальний шар нашої шкіри, саме воно призводить до фотостаріння, руйнуючи волокна колагену та еластину. Найважливіше те, що промені UVA і UVB впливають на нашу шкіру як у сонячний літній день, так і крізь затягнуте хмарами небо в холодну пору року.

Ще один найважливіший термін, який ми маємо розшифрувати, це SPF (Sun Protection Factor). Виражається він у хвилинах, і насправді ця загальноприйнята «шкала», що вказується на косметичних засобах, лише означає час до настання сонячного опіку залежно від фототипу шкіри. Наприклад, «20 SPF» означає, що після нанесення засобу на шкіру ви можете почуватися спокійно лише 20 хвилин!

З усіх типів сонячного випромінювання SPF-фактор захищає тільки від променів UVB. У такому разі, як бути з рештою спектра сонячного випромінювання, яке продовжує безперешкодно впливати на нашу шкіру?

Компанія Institut Esthedrm пропонує зовсім інший підхід до взаємодії із сонячним випромінюванням, а саме адаптацію замість надзахисту. Тому і був створений патент Global Cellular Protection – глобальний клітинний захист, внутрішньоклітинний самозахист від спектра сонячного випромінювання. Комплексна дія компонентів патенту активізує клітину до самозахисту та відновлення при впливі всього спектра UV-опромінення, а також інфрачервоного діапазону та видимого спектра.

У складі патенту, якому немає аналогів на ринку косметичних засобів, присутні:

  • вітамін Е та олігонуклеотиди – антиоксидантний комплекс, що посилює власні захисні функції клітини;
  • гліцеринова кислота і декстрану сульфат – комплекс, що має протизапальну, протинабрякову, судинозміцнюючу дію;
  • гідролізовані протеїни – захищають цілісність ДНК клітин.

Патент Global Cellular Protection входить не тільки в сонячну лінійку бренду, але й засіб під назвою City Protect Spray. Цей універсальний спрей є захистом клітин не лише від фотостаріння, а й від факторів довкілля: перепадів температур, забруднення повітря та води. А також, що так актуально сьогодні від шкідливого випромінювання електронних гаджетів, з якими ми практично не розлучаємося. Спрей ідеально підходить для захисту шкіри у міських умовах, але не є альтернативою сонцезахисним засобам. Тому, якщо ви хочете забезпечити максимальний захист, краще використовувати продукт, до складу якого входитимуть також мінеральні фільтри та екрани з різноманітної сонцезахисної лінійки марки Institut Esthedrm. Кількість продуктів сонцезахисної лінійки бренду настільки різноманітна, що фактично можна підібрати ідеальний за текстурою, типом шкіри та призначенням засіб на всі випадки життя. У тому числі й за повної сонячної непереносимості.

Обирайте улюблені засоби:

Показано 1–16 із 142