Миттєвий ліфтінг без ін’єкцій за 15 хвилин

Миттєвий ліфтінг без ін’єкцій за 15 хвилин

Як красу створюють через рот? За допомогою ендобуккального масажу. Ця процедура перевернула уявлення про способи продовження молодості. Після такого масажу обличчя знову стає гладким, пружним, підтягнутим - і все це без операцій та екстремальних методів.

Надішліть цю інформацію другові:

Ендобуккальний масаж (від латів. endo – «всередині», bucca – «щока») виконується на внутрішній поверхні щік, вилиць і губ шляхом розташування одного пальця в ротовій порожнині.

Отже, що дає такий незвичайний масаж? Ендобуккальна техніка спрямована на судини та внутрішні м’язи. В результаті такого глибокого опрацювання підвищується пружність і еластичність шкіри, зовні спостерігається виражена підтяжка рельєфу обличчя та підвищення тургору шкіри. Процедура дозволяє підвищити тонус, покращити лімфодренажні функції епідермісу.

Наукові дослідження доводять, що п’ять із 12 пар черепно-мозкових центрів виходять у ротову порожнину. Області їх виходу доступні лише ендобуккальному масажу.

Масаж впливає на клітинному рівні. Після нього клітини діляться активніше, відбувається «пробудження» нового життя клітин та поступове оновлення шкіри. Такий масаж покращує циркуляцію лімфи та крові, тим самим відновлює живлення клітин, знімає затискачі з м’язів навколо рота, повертає об’єм губам.

Нарешті, ця косметична процедура відмінно покращує зовнішній вигляд шкіри обличчя, повертаючи шкірі пружності здоровий колір.

Переваги ендобуккального масажу

Сеанс ендобуккального масажу триває близько 15-30 хвилин. Оскільки процедура може бути трохи болісною, ми радимо косметологам розпочинати сеанс із 15 хвилин. Масаж може виконуватися в будь-якому положенні – сидячи, лежачи, напівлежачи. Але краще подбати про комфорт клієнта та проводити сеанс у стані напівлежачи.

Фахівець одягає стерильні рукавички. За допомогою одного пальця масажує щоку зсередини у певних напрямках. Методика дозволяє опрацювати кожен міліметр м’язової тканини. Це унікальний метод, в результаті якого м’язи розминаються найбільш ефективно, що не дає жодного іншого різновиду масажу обличчя.

У чому полягає «чарівництво» незвичайного методу? У боротьбі саме із причинами старіння, а не з його наслідками. Адже корінь проблеми старіння перебуває глибше, ніж зовні проявлені зморшки. Річ у тім, що м’язи обличчя з роками слабшають і приходять у спазматичний стан, що зовні проявляється у вигляді зморшок. Досвід ендобуккального масажу показав, що шляхом розслаблення м’язів зникають буквально на очах.

Також ендобуккальний масаж бореться з носогубними складками. Чи знали ви, що в деяких зонах обличчя формуються порожні кишені, в яких починає застоюватися лімфа? Спазм м’язів та лімфостаз є основними причинами таких естетичних змін, як носогубна складка та «розпливчастість» овалу обличчя. Під дією ендобуккального масажу розслаблюються м’язи та покращується циркуляція лімфи. Ще одним приємним бонусом є підтяжка обвислих щік після схуднення. Масаж підтягує шкіру щік і надає щокам природного здорового обсягу.

З першого сеансу клієнт бачить помітний ефект. Наступні сеанси покращують результат: підвищується тонус шкіри, розгладжуються зморшки, здіймаються куточки рота. Шкіра обличчя виглядає «відпочилою», свіжою та наповненою.

Що ви відчуєте за такого «проникнення»? Інтенсивне полегшення та навіть блаженство. Адже відбувається звільнення від глибоких спазмів по всій товщині щоки, м’язи знаходять стан повного спокою. А робота над гармонізацією внутрішнього стану завжди сприятливо позначається на зовнішності.

Ендобукальний масаж став сьогодні безпечною альтернативою пластичної хірургії. Можна з упевненістю говорити про те, що це єдина у своєму роді методика підтягування м’язів обличчя, яка не вимагає оперативного втручання. При цьому ефект від масажу не менш помітний ніж після кругової підтяжки обличчя. Так що, дорогі пані, можемо вас привітати з тим, що тепер шлях до краси став трошки легшим і натуральнішим.

Цінність такої техніки у роботі косметолога неоціненна. Ендобуккальний масаж – пряміший і результативніший, ніж інші методи. Фахівець виправляє проблемні зони, провокуючи шкіру обличчя до природного омолодження та при цьому відновлює м’язове розслаблення. Професіонал ендобуккального масажу повинен бути готовий до питань про набряклість особи після масажу, досконально знати про можливості ендобуккального масажу та його реальні результати. Результат процедури масажу залежить від професіоналізму косметолога. Неправильна дія на м’язи або надто активне натискання на тканині можуть серйозно нашкодити. У разі неправильних дій на обличчі можуть виникнути гематоми. На курсі Expert Online у вас буде можливість заглибитися в нюанси цієї приголомшливої техніки і дізнатися, як успішно її застосувати в косметологічній практиці.

Обирайте улюблені засоби:

Показано 1–16 із 142