Сигаретна шкіра: що може виправити косметологія?

Сигаретна шкіра: що може виправити косметологія?

Пристрасть людини до куріння можна розпізнати неозброєним оком: зазвичай шкідливу звичку «прикрашають» чіткі зморшки, дисхромовані ділянки навколо рота, підвищена пігментація з червоними набряками. Ще 1965 року згідно з цими характеристиками запровадили термін «сигаретна шкіра». Хороша новина в тому, що сьогодні професійна косметика цілком здатна боротися із проблемами шкіри курця.

Надішліть цю інформацію другові:

Шкіра курців – суха та чутлива, у зв’язку з частим видиханням гарячого диму. Найсумніше, що при цьому майже 10% клітин шкіри обличчя просто руйнуються під дією нікотину. Дисбаланс гормонів призводить до вираженої гіпоестрогенізації у жіночому організмі: як результат – помітне утворення зморшок. Понад 4000 хімічних речовин тютюнового диму, як отрута, з кожною секундою руйнують молекули колагену та еластину. Знищення цих “будівельних цеглинок” робить шкіру обвислою і зморшкуватою.

Вчені довели, що під час куріння шкіра недоотримує майже 50% звичайної норми кисню, що призводить до гіпоксії шкіри. Це призводить до порушення припливу крові та прирікає шкіру на сірий колір.

Гіпоксія викликає гальмування вироблення колагену коштом дії ферментів (колагеназу та металопротеїназу) і впливає на утворення неповноцінного еластину. Тому шкіра курців втрачає тургор і виглядає “змученою”. Усі шкідливі речовини з димом потрапляють у кров, досягаючи кожної клітини шкіри. Порушення кровообігу у зв’язку з гіпоксією шкіри нерідко призводить до ризику куперозу.

Програма реанімації для шкіри курця

Оскільки під час куріння більшість клітин відмирає, весь цей шар заважає проникненню активних компонентів косметичних засобів. Для усунення ороговілого шару слід застосовувати пілінги, але робити це акуратно, враховуючи особливості чутливої шкіри курців. Наприклад, АНА-кислоти максимально видаляють відмерлі клітини, очищають та освітлюють шкіру. Насамперед це безпечний варіант для атравматичного пілінгу в умовах слабкого імунітету шкіри курців. На додаток, кислотні пілінги допомагають у стимуляції оновлення шкіри. Активізуючи поділ клітин базального шару епідермісу, вони посилюють проліферацію клітин. Бережна дія АНА-кислот допоможе вашій шкірі вийти на старт відновлення без травматичного шоку.
Також слід пам’ятати, що через знижений імунітет тонка шкіра курців більше схильна до дії UV-променів. Шкіра людини, яка курить, страждає від утворення вільних радикалів — головних ворогів молодої шкіри. Тому необхідно подбати про щоденний захист шкіри від фотостаріння.

Порятунком для зміцнення судинної системи може стати дія пептидів та флавоноїдів. Зміцнюючи судини шкіри, пептиди активізують циркуляцію крові та лімфи – так що ви зможете розпрощатися з набряками на обличчі. Нормалізуючи кровообіг, ви даєте шкірі можливість вивести токсини, позбутися куперозу та повернути нормальний колір обличчя. Також креми із вмістом пептидів дозволяють відновити гідроліпідний бар’єр епідермісу та уникнути трансепідермальної втрати води. У боротьбі зі старінням пептиди стимулюють відновлювальні процеси шкіри, контролюючи поділ клітин. Можна сказати, що “пептидні” комплекси – це поєднання безпеки та результату у боротьбі зі старінням.

Для розв’язання проблеми гіперпігментації, яка актуальна і для курців, Institut Esthederm створили освітлювальну програму Esthe-White System. Які гарантії дає цей засіб? Лосьйон очищає шкіру від забруднення, звужує пори, тим самим покращуючи текстуру шкіри. Серед активних інгредієнтів – комплекс екстрактів кореня лакриці солодкої, кореня чорної шовковиці, листя білої шовковиці. Фруктові олігосахариди стимулюють власну сапрофітну мікрофлору шкіри, відновлюючи природний захист. Клітинна вода відновлює гідроліпідну мантію. Лосьйон підходить для шкіри обличчя, шиї, зони декольте. Не вдаючись до радикальних рішень, ви дає шкірі можливість запустити власні ресурси відновлення.

Експерименти в різних країнах показали, що якщо кинути палити, шкіра відновлюється через 6 тижнів. При цьому жінка може візуально помолодшати навіть на 10 років!

Ми рекомендуємо довірити проблему «сигаретної шкіри» сучасної косметології. Дія професійної косметики буде помітна буквально з перших кроків. Але своє особисте досягнення почніть зі знищення звички – ви здивуєтеся, як віддячить вам шкіра, коли ви кинете курити!

Обирайте улюблені засоби:

Показано 1–16 із 142