Як зберегти молодість шкіри

Каждый из нас, независимо от возраста, хоть раз задумывался: как сохранить молодость? Или хотя бы максимально продлить её? Естественно, что с возрастом мы не становимся свежее: кожа начинает увядать и блёкнуть, появляются морщинки и заломы и прочие неприятные возрастные изменения. Многие также отмечают, что морщины и пигментные пятна стали появляться даже у совсем молодых женщин, и здесь немалое значение имеют условия, в которых мы живём. Не надо дожидаться определённого возраста, чтобы начать усиленно заниматься своей красотой. К счастью, современная косметология предлагает решения, которые действительно могут почти что творить чудеса. Нужно лишь следовать нескольким простым постулатам правильного ухода.

Надішліть цю інформацію другові:

Як зберегти молодість шкіри

Виходячи на вулицю, в умови великого міста, ми одразу потрапляємо в агресивне середовище, а також наражаємося на вплив UF-випромінювання, яке не завжди йде нам на користь. Правило №1: обов’язково захищайте шкіру від сонця. Завжди. Обличчя – це незахищена частина тіла, тому що сонце впливає на нього в будь-яку пору року. Навіть у похмурий день не забувайте наносити сонцезахисний крем, який ще й добре зволожує шкіру (правило №2). Більш того, вибираючи денний крем, звертайте увагу, які сонцезахисні фільтри є в ньому.

З роками на особі з’являються ознаки старіння, які можуть випереджати вікові зміни внутрішніх органів або навпаки відставати від них. Тому виділяють хронологічний та біологічний вік людини. Під хронологічним віком розуміють вік, що у календарній шкалі. Під біологічним віком – відповідність індивідуального морфофункціонального рівня середньостатистичної норми. У будь-якому випадку, з роками втрати вологи шкірою збільшуються, а клітини, що старіють, не мають сил відновити водний бар’єр. Клітини дерми – фібробласти, що поступово втрачають здатність не тільки зберігати воду, а й виробляти колагенові та еластичні волокна. З віком змінюється гормональна регуляція організму та чутливість клітин до регуляторних сигналів, всі ці фактори посилюють наявні проблеми та доповнюють свої, помітні з боку обміну жирової тканини. Вплив сонячних променів здатний посилювати ці зміни шкіри та призводити до фотостаріння (передчасного старіння відкритих ділянок шкіри). Тому з віком на шкірі обличчя з’являються мімічні зморшки – гравітаційні (зумовлені силою тяжкості) та статичні (зумовлені зниженням тонусу шкіри).

Щоб уповільнити процес природного старіння, за шкірою обличчя та тіла необхідно доглядати правильно, вибираючи лише професійні засоби (правило №3).

Французька компанія Institut Esthederm пропонує професійний догляд для шкіри з різним типом старіння та для будь-якого віку. Розробки науково-дослідного центру спрямовані на відновлення, активацію та підтримку власних захисних факторів шкіри. Старіння шкіри не є неминучим процесом, стверджують розробники компанії. Для збереження молодості необхідне її перенавчання, а чи не надмірне лікування. Інститут розглядає шкіру як живий орган, що має всі ресурси, необхідні для підтримки себе в збалансованому стані. Активні компоненти, що входять до косметики, тренують шкіру так, щоб вона задіяла власні ресурси та функціонувала з використанням усіх даних їй природою можливостей. Завдяки численним патентам та технологіям було розроблено концепцію Age Management – «Управління віком». Патент Time Control System, що входить до складу всіх продуктів для омолодження шкіри, дозволяє стимулювати мітохондріальну активність (енергетичний комплекс клітини), активує мікроциркуляцію та бореться із вільними радикалами. Технологія Repaire вирівнює волокна колагену та еластину, регулює процес старіння волокон дерми. Також ефективно працює омолоджуючий догляд з фітоестрогенами для зрілої шкіри та освітлювальна лінія для інтенсивного омолодження.

Будьте завжди красивою – купуйте якісну та ефективну французьку косметику Institut Esthederm в офіційному інтернет-магазині!

Обирайте улюблені засоби:

Показано 1–16 із 160

Зареєструйтеся або увійдіть,
щоб накопичувати бонуси та сплачувати ними за свої покупки!