Догляд за шкірою восени

Догляд за шкірою восени

З настанням осені шкіра піддається додатковим випробуванням. Коливання вологості та температури повітря здатні привести шкіру до зневоднення, порушуючи її захисний бар'єр. Центральне опалення подвоює проблему, сприяючи висиханню повітря. Дуже погано позначаються на стані шкіри переходи з холоду в тепло, і навпаки. Як же боротися з цими та іншими проблемами? Як саме доглядати шкіру в осінній період?

Надішліть цю інформацію другові:

В результаті вищеописаних зовнішніх факторів шкіра пересихає, зневоднюється. Її колір може стати тьмяним і жовтуватим, з’являється лущення та роздратування, можливе загострення деяких хронічних захворювань шкіри. Через часту зміну температур виникають нові проблеми – брак зволоженості шкіри, пігментація та дрібні зморшки. Пояснюється це тим, що в результаті звуження на холоді судини звужуються, тому сальні залози виробляють менше жиру.

Для того, щоб восени утримати вологу в клітинах, необхідно провести глибоке очищення шкіри. У літній період шкіра втрачає багато вітамінів через потові залози. Не кажучи вже про вплив УФ-випромінювання, що негативно впливає на колагенові волокна та гіалуронову кислоту, що міститься у шкірі. З одного боку, після літа шкіра втратила вологу, з іншого боку – раптом стало холодно, і шкірі, як захисній оболонці, доводиться пристосовуватись до холодів: виникає подвійний стрес.

Важливо пам’ятати, що всіх цих проблем можна уникнути, якщо подарувати шкірі трохи більше уваги і правильний догляд. Догляд за обличчям восени вимагає збереження у шкірі максимальної кількості необхідної їй вологи та вітамінів. Тому необхідно використовувати професійну косметику з активними компонентами, яка підбирається індивідуально та найкраще підходить типу шкіри. Не слід забувати і про сонцезахисний крем. Сонце залишається досить активним і в осінній період. Щоразу, перш ніж вийти на вулицю, наносите зволожуючий сонцезахисний засіб.

У той час як UF-В випромінювання (які викликають почервоніння та опіки) стають менш агресивними восени, UF-А промені (які провокують зморшки та є головною причиною фотостаріння шкіри) так само сильні у жовтні та січні, як і у липні.

Правильний сонцезахисний крем для осені повинен містити зволожуючі компоненти (гіалуронову кислоту) та наявність антиоксидантів (вітамін C, E). Необхідно наносити сонцезахисний крем на обличчя щодня перед нанесенням макіяжу. Така проста хвилинна процедура захистить клітини шкіри від передчасного старіння, а саму шкіру від пігментних плям, які рано чи пізно з’являться на вашій шкірі. Не варто нехтувати послугами лікаря-косметолога. Правильно підібрана салонна процедура допомагає забезпечити легке засвоєння поживних речовин шкірою, хороший кровообіг і здоровий метаболізм у клітинах. Роблячи процедури, що відповідають осінньому періоду, ми не лише розв’язуємо поточні проблеми, а й готуємо шкіру до зими.

Компанія Institut Esthederm, заснована в 1978 році, ось уже понад 30 років дарує своїм клієнтам такий професійний та правильний догляд. Поєднуючи у своїй назві два корені: естетика та дерматологія, компанія започаткувала використання на практиці нових відкриттів у галузі біології, присвячених догляду за шкірою. Кошти Institut Esthederm орієнтовані на проведення не лише естетичних доглядів, а й дозволяють коригувати проблеми шкіри у критичному ступені прояву. Різноманітність засобів дозволяє здійснити професійний догляд та підібрати індивідуальну програму для шкіри із найвищими вимогами.

Продукція компанії є ексклюзивною завдяки запатентованим технологіям (понад 90 міжнародних патентів). Основні з них: Cellular Water (клітинна вода, створена за аналогією з міжклітинною рідиною людського організму, допомагає клітинам шкіри зберегти свою енергію та молодість), Time Control System (уповільнює основні фактори біологічного старіння, дозволяє шкірі раціонально використовувати свої власні природні ресурси) та Global Cellular Protection (допомагає стимулювати природні механізми самозахисту шкіри, щоб убезпечити її від негативного впливу УФ променів). У кожній з лінійок марки, ви зможете підібрати найкращий сезонний засіб, що відповідає вашому типу шкіри, що розв’язує ваші проблеми. Institut Esthederm – найкращий догляд в осінній період!

Обирайте улюблені засоби:

Показано 1–16 із 142