Перші ознаки старіння шкіри. Відставити паніку!

Перші ознаки старіння шкіри. Відставити паніку!

Наш мудрий організм завжди подає сигнали тривоги, стан шкіри, перші прояви старіння – одні з найважливіших. Однак, перед тим, як починати скуповувати косметологічні засоби з позначкою anti-age, потрібно чітко розуміти, чи є на вашій шкірі ознаки старіння і про що вони свідчать, крім невблаганного часу.

Надішліть цю інформацію другові:

Зовнішні прояви старіння шкіри кожного з’являються індивідуально. В основному, це залежить від генетичних особливостей, в другу чергу на зовнішній вигляд впливає спосіб життя, і, нарешті, по шкірі можна прочитати, наскільки грамотно та якісно ви доглядаєте за нею. Заведено вважати, що один із явних проявів старіння шкіри — поява зморшок. Але, крім них, є ще ряд симптомів, про які потрібно знати, оскільки шкіра обличчя старіє по-різному, залежно від її типу та особливостей.

Насправді однією з перших ознак вікових змін шкіри є втрата «сяйва», тьмяність шкіри. До цього часто призводить не лише час, а нехтування своєчасним та адекватним доглядом у молодому віці. Ще до появи зморшок може виснажитися енергетичний потенціал шкіри, послабшати захисний бар’єр та порушитись гідроліпідна мантія. Відповідно, це лише прискорить прихід зморшок. І, навпаки, відновлення шкіри за допомогою правильно підібраних засобів та процедур може суттєво відтягнути час появи вікових зморшків.

Генетично обумовлене старіння проявляється також зменшенням пружності, поступовим стоншенням шкіри, уповільненням швидкості її регенерації. Все це теж призводить до появи зморшок, але часто їх формування вказує не на вік, а на те, що відбувався тривалий вплив різних несприятливих факторів на чолі з УФ-випромінюванням. Яскравий доказ цього — фотографії жінок-близнюків, які мають однакову генетику, але ведуть різний спосіб життя і по-різному доглядають за шкірою. Цей приклад часто наводять косметологи, коли хочуть проілюструвати, як сильно впливає сонце на шкіру без використання правильного сонцезахисту.

Жінка, яка ніколи не використовувала сонцезахисний крем, виглядає років на 10 старша за свою «косметологічно грамотну» сестру.

У більшості жінок і чоловіків, при активному способі життя і без системного догляду за шкірою, до перших ознак старіння можна додати не лише втрату сяйва, зморшки, а й зниження тургору, еластичності, в’ялості, нерівномірного та тьмяного кольору обличчя.

Безперечно, виявити в себе одну з перелічених вище ознак не дуже приємно. Але важливо те, як ви діятимете далі, оскільки у кожного з нас є реальний шанс «уповільнити» час, борючись із віковими симптомами на їхньому початковому етапі.

За ранніх ознак старіння зовсім не обов’язково вдаватися до інвазивних процедур, таких як біоревіталізація або контурна пластика обличчя. Цілком достатньо періодично проходити курс відновлювального масажу обличчя, оновити та покращити якість шкіри за допомогою пілінгів, а потім підтримувати комплексний результат після процедур за допомогою професійної доглядової косметики. Маски для обличчя від зморшок зі зволожуючим, поживним та відновлюючим ефектом чудово допоможуть вам у домашньому догляді та відстрочать появу незворотних вікових змін.

Обирайте улюблені засоби:

Показано 1–16 із 142