Очищення взимку: про що потрібно пам’ятати

Очищення взимку: про що потрібно пам’ятати

Холодна пора року – це завжди стрес для нашої шкіри, внаслідок якого вона стає особливо вразливою. Навіть володарки жирного та комбінованого типів шкіри можуть скаржитися на сухість та лущення. Тому саме взимку зі шкірою потрібно поводитись максимально делікатно на всіх етапах догляду.

Надішліть цю інформацію другові:

Окрім захисту, найважливішим етапом у щоденному догляді за шкірою обличчя, зокрема й узимку, є очищення. Тому важливо правильно підібрати відповідні продукти. Їхнє завдання — максимально ефективно очистити шкіру обличчя, але при цьому не травмуючи та не порушуючи її природний баланс.

Особливо страждає взимку шкіра сухого типу, як правило, цього сезону вона стає гіперчутливою. Тому найменший подих вітру та перепади температур можуть виявитися не тільки відчуттям стягнутості та лущенням, але й почервонінням із висипаннями. Для максимально ефективного та правильного очищення професійна французька косметика Institut Esthederm представляє свій підхід до різних типів шкіри. На етапі демакіяжу для жирної та комбінованої шкіри з симптомами сухості та лущення рекомендуємо використовувати Гідровідновлююче молочко для зняття макіяжу та Гідровідновлюючий лосьйон. Для очищення сухої, чутливої чи ослабленої шкіри ідеальним стане застосування у щоденному догляді Заспокійливого молочка та Заспокійливого лосьйону.

Всі засоби для чищення від Institut Esthederm у своєму складі мають ряд компонентів, завдяки яким чудово справляються з комплексними завданнями. За допомогою молочної, лимонної кислот та амінокислот вівса забезпечується ефективне очищення, змиваючи забруднення та не ушкоджуючи гідроліпідну мантію. Екстракт пеумуса та фруктові олігосахариди підживлюють корисну мікрофлору, а також активізують природні системи захисту шкіри. Клітинна вода – аналог міжклітинної рідини в організмі, за допомогою оптимальної кількості мінеральних солей, аденозинтрифосфату та L-карнозину, посилюють енергетичний потенціал клітин та активізують обмінні процеси.

Крім основних компонентів Гідровідновлююче молочко і Гідровідновлюючий лосьйон доданий гліцерин, який зволожує і надає відчуття свіжості після нанесення. Також для зняття симптомів чутливості до складу Заспокійливого молочка входить олія абрикосового ядра і токоферол ацетат, а Заспокійливий лосьйон доданий моносахарид рамнозу. Завдяки рослинним екстрактам, що входять до складу, продукти мають протизапальну і заспокійливу дію.

Догляд за шкірою в холодну пору року має свої невеликі особливості і, якщо, враховуючи їх підібрати правильну професійну косметику, ваша шкіра буде чудово почуватися за будь-якої погоди.

Обирайте улюблені засоби:

Показано 1–16 із 142