Осінь: особливі потреби для шкіри

Осінь: особливі потреби для шкіри

Каждая смена сезона — своеобразный стресс для кожи, особенно если тепло сменяется холодом. И от этого стресса страдают все типы кожи.  Поэтому осенний уход должен быть максимально адаптирован к сменяющимся погодным условиям и у читывать ваши индивидуальные особенности.

Надішліть цю інформацію другові:

Що відбувається зі шкірою восени? Холодна погода змушує шкіру менше утримувати вологу, тоді як початок опалювального сезону подвоює проблему, сприяючи висиханню повітря. Від вмісту вологи в шкірі залежить багато – її еластичність, пружність, навіть колір. Втрата вологи через шкіру називається трансепідермальною. Вона визначається як кількість вологи, яка проходить через шари епідермісу у навколишнє середовище у процесі дифузії чи випаровування. Втрата вологи збільшується через порушення захисної функції шкіри і залежить від вологості, температури, пори року.

Тривалий вплив UF-випромінювання, якому ми піддавалися ще зовсім недавно влітку, пригнічує життєдіяльність клітин, що відповідають за синтез ліпідів, і призводить до пошкодження бар’єру ліпідного рогового шару. Що, своєю чергою, збільшує трансепідермальну втрату вологи та зменшує концентрацію натурального зволожуючого фактора шкіри.

У результаті шкіра пересихає, стає зневодненою. Саме тому шкірі, незалежно від її типу, восени необхідний спеціальний зволожуючий крем або флюїд. Якщо немає алергічної реакції на вітамін С, можна застосовувати креми та сироватки з його вмістом. Крем на основі вітаміну С посилює енергетичний потенціал клітин, має антиоксидантну дію та дозволяє розв’язувати проблеми шкіри з пігментацією.

Також у постійному догляді за шкірою обов’язково має бути присутній засіб, що захищає її від UF-випромінювання та негативного впливу факторів навколишнього середовища. Один із найкращих подібних універсальних продуктів, яке пропонує сьогодні косметологія – це спрей City Protect. Його щоденне нанесення перед макіяжем стимулює шкіру до самозахисту та адаптації до сонячної дії, профілактує фотостаріння. Важливо пам’ятати, що роблячи процедури, що відповідають осінньому періоду, ми не лише розв’язуємо поточні проблеми, а й готуємо шкіру до зими. А це не менш важливо – адже попереду у неї ще більший стрес від перепадів холоду на вулиці та пересушеного теплого повітря у приміщеннях. Таким чином, догляд за шкірою – це безперервний процес. Якщо цей процес йде поетапно та гармонійно, то шкіра не страждатиме від погодних умов.

Обирайте улюблені засоби:

Показано 1–16 із 142