Косметика must-have для відпочинку в горах

Косметика must-have для відпочинку в горах

Зима не за горами — буквально: наближається сезон лижного відпочинку в горах! Однак, серед прекрасних ландшафтів на вашу шкіру чекають особливі випробування: мороз, вітер, UV-промені, низька температура повітря. У таких умовах шкіра миттєво сохне, обвітрюється та червоніє. Щоб не зіпсувати собі відпочинок проблемами зі шкірою обличчя, радимо озброїтись правильними косметичними засобами. Отже, який beauty-мінімум стане рятівником на гірськолижному курорті?

Надішліть цю інформацію другові:

Сонцезахисний засіб – незамінний помічник №1. Не забувайте, що на висоті дія ультрафіолету набагато активніша, ніж на рівнині. Сонячні промені ще сильніше відбиваються від снігу і надають колосальну пряму дію на шкіру.

В умовах підвищеної інсоляції важливо вибрати ефективний сонцезахисний засіб. Крем для обличчя з гарним SPF, а ще краще – флюїд: це мінімальний набір «гірської косметики» у боротьбі з UV-променями. Відмінні відгуки у косметологів отримав Photo Reverse від Institut Esthederm. «Фотореверс» має ультрависокий ступінь захисту, який забезпечує гексапептид-2. Саме гексапептид-2 інгібує процес меланогенезу та забезпечує надійний захист.

Пам’ятайте: активність сонячного випромінювання у горах збільшується з кожним кілометром висоти на 12%!

Косметичні засоби для захисту в горах не повинні бути дуже щільними за консистенцією. Саме тому професіонали радять брати флюїд або емульсію, оскільки крем створює на шкірі неприємну плівку.

Рятувальник для шкіри №2 у горах – крем для живлення ослабленої шкіри. Так як холод руйнує гідроліпідну мантію, шкіра страждає від нестачі ліпідів (церамідів та жирних кислот). Для відновлення захисного бар’єру шкіри потрібен живильний коктейль. Ідеальні, наприклад, засоби лінії Nutri System, які насичують шкіру вітамінами, мікроелементами, ліпідами та мінералами. Це незамінний живильний коктейль для відновлення захисного бар’єру, підвищення регенерації та репарації. До складу коктейлю входять вісім вітамінів (А, С, В1, В3, В5, В6, В8), п’ять мікроелементів та мінералів (цинк, мідь, магній, кальцій, кремній), насичені жирні кислоти (Омега-3 та Омега-6) -відмінний натуральний «смаколик» для шкіри в екстремальних умовах. Крім того, такі засоби не тільки зволожують і живлять шкіру, але й заспокоюють її в умовах несприятливої погоди.

Ці засоби є ваш мінімальний «набір для виживання». З ним сніг та вітер лише підкреслять здоров’я вашої шкіри та не зіпсують відпочинок. Але щоб ваша косметика працювала якомога ефективніше, важливо врахувати поради косметологів щодо її використання:

  • наносити засіб варто за 20 хвилин до виходу: за цей час засіб встигне вбратися
  • повторювати нанесення засобу кожні три години
  • брати у відпустку невеликий об’єм засобів, у зв’язку з тим, що перепади температури та вологості негативно впливають на косметику, і ви можете втратити свій «золотий запас».

Обирайте улюблені засоби:

Показано 1–16 із 142