Почати з чистого обличчя: чотири базових етапи

Почати з чистого обличчя: чотири базових етапи

Іноді проблеми зі шкірою виникають із банальної причини: неправильне очищення. Уявіть, що цілодобово наша шкіра зазнає «бомбардування» шкідливих речовин. Періодично до цього додається брак сну чи перевтома, що послаблює її природні захисні можливості. Погодьтеся, шкірі не завадить наша допомога. Найкраще, що ви можете для неї зробити – засвоїти чотири головні beauty-звички.

Надішліть цю інформацію другові:

Перший етап: очищення

Через те, що за ніч усі обмінні процеси організму прискорюються, вранці шкіра особливо потребує очищення та тонізації. На цьому етапі ми позбавляємо шкіру від мертвих клітин, шкірного сала та продуктів діяльності бактерій. Вечірнє очищення – це боротьба з макіяжем і зовнішніми забрудненнями.

Зупиніть свій вибір на професійних засобах очищення, тому що вам важливо досягти не тільки зовнішнього ефекту, але й справжнього здоров’я шкіри. Серед засобів очищення нового покоління добре зарекомендувала себе лінія засобів Osmoclean від Institut Esthederm. Так як в основі принципу дії лежить осмо-очищення, тому засоби цієї лінії працюють ефективно та глибоко, але при цьому є абсолютно атравматичними.

Всі препарати Osmoclean не просто якісно очищають шкіру, а й працюють на відновлення природного потенціалу шкіри та власної захисної мікрофлори.

Забудьте про вмивання милом, хоч би яким воно було! Мило – це луг, здатний порушити кислотно-лужний баланс шкірного шару. Знищення природного захисту шкіри під дією мила дає “зелений сигнал” для розвитку патогенних бактерій та виникнення вільних радикалів.

Мило в будь-якому випадку надто агресивне, дратує шкіру обличчя, стягує пори, руйнує ліпідний шар шкіри, тим самим призводить до зневоднення.

Другий етап: тонізація

Цей важливий етап догляду стосується шкіри будь-якого типу, він необхідний, щоб видалити залишки засобів очищення та нормалізувати показник рН шкіри. Не обманюйте себе, використовуючи тоніки із високим вмістом спирту: так ви не підвищуєте тонізування шкіри. Спирт пересушує суху та нормальну шкіру, а жирна шкіра лише ще більше підвищує виділення із сальних залоз. Правильно підібраний тонік під тип шкіри повинен виконувати такі завдання: видаляти залишки засобу для очищення, підвищувати тонус шкіри, підтримувати оптимальну кислотність шкіри, очищати пори, чинити протизапальну дію.

Третій етап: зволоження та денний захист

Протягом дня шкірі потрібне додаткове зволоження та захист від забруднень навколишнього середовища. Тому денний крем утворює захисну плівку та підтримує зволоженість шкіри. Додаткова функція денного крему – захист від сонця, у тому числі й у холодні сезони. По суті, денний крем повинен задовольняти всі потреби шкіри та служити активним «біологічним щитом» для вашої шкіри протягом усього дня.

Простий lifehack: при нанесенні засобів догляду за шкірою обличчя всі рухи ведіть тільки в напрямку «омолодження», від середньої лінії обличчя до вушних раковин. Уникайте розтягування шкіри навіть у таких дрібницях!

Четвертий етап: живлення

Вночі створюються ідеальні умови для відпочинку та відновлення шкіри: відсутність впливу сонячних променів, розслаблення організму та нерухомість м’язів обличчя. Посилена циркуляція крові та клітинного обміну підвищують сприйнятливість шкіри до компонентів косметичних засобів. Тому вночі шкіра отримує максимум користі від крему. Повноцінне живлення та відновлення шкіри забезпечує оновлення клітин.
Дотримуйтесь простих beauty-правил, і ваша шкіра віддячить вам. Починайте свій особистий марафон догляду вже сьогодні. Нехай здорова шкіра обличчя стане вашою щоденною прикрасою.

Обирайте улюблені засоби:

Показано 1–16 із 142