Компоненти косметики

Компоненти косметики

Хороший крем, безперечно, потрібен усім. Але що означає хороший крем? Більшість жінок при виборі крему для обличчя орієнтується на зовнішні ознаки: запах, текстуру, здатність вбиратися. А буває і так, що вирішальним фактором є наявність приємного бонусу, у вигляді пробника тієї ж марки, або гарної упаковки. А чи ми дивимося на список інгредієнтів, які входять до складу крему, і чи багато ми в ньому розуміємо? На що ще потрібно звернути увагу під час вибору косметики?

Надішліть цю інформацію другові:

Вода – основа основ

Перше, що ми бачимо, читаючи перелік компонентів будь-якого кремоподібного засобу — це вода. Як правило, 70% води входить до складу всіх косметичних продуктів (крім олій). Постає питання: «яка саме це вода?». Багато виробників нехтують цим моментом і не наголошувати на тому, що вода теж впливає на нашу шкіру. Найчастіше використовується дистильована (порожня) вода, яка не несе в собі нічого корисного, та термальна вода, яка повторює склад джерела, з якого була взята, найчастіше це вода гіпермінералізована та не збалансована.

Так от, коли ми регулярно наносимо термальну воду на шкіру, у міжклітинному просторі виникає перенасичення мінеральних солей, які мають позитивний заряд. Своєю чергою, у клітці заряд не змінюється і баланс залишається тим самим. У людському організмі все працює за принципом «від меншого до більшого», тому при взаємодії термальної води та клітин нашої шкіри останні будуть просто висихати. Що стосується дистильованої води – все дзеркально навпаки, йде перенасичення негативного заряду, внаслідок чого клітина просто руйнується. Звичайно ж, всі ці прояви ми помічаємо не відразу після нанесення, вони мають накопичувальний ефект.

Institut Esthederm розробив патент «Клітинна вода», який за своїм компонентом відповідає міжклітинній рідині нашої шкіри. До складу патенту входить аденозинтрифосфат – для енергізації клітин, карнозин – для захисту від окислювального стресу та оптимальна кількість мінеральних солей – для активізації обмінних процесів.

Внаслідок використання «Клітинної води» не порушується баланс у нашій шкірі і не призводить до кардинальних змін у клітинах. Саме тому «Клітинна вода» входить до складу всіх засобів професійної французької косметики Institut Esthederm та є їхньою основою.

Глибоке занурення

Шкіра – це бар’єр, який захищає нас від впливу довкілля. Тому найважливішим завданням виробника є знайти шлях, яким можна направити всі необхідні активні речовини в глибокі шари шкіри. Інгредієнти активної дії – компоненти, які покращують стан нашої шкіри та вирішують поставлені завдання. Як активні інгредієнти в сучасній косметології використовуються натуральні синтезовані речовини, рослинні екстракти, ефірні та рослинні олії. «Правильний» крем повинен збагачувати шкіру вітамінами, мінералами, мікроелементами, флавоноїдами, а також іншими речовинами, які підтримуватимуть обмінні процеси у клітинах та активізуватимуть її власні захисні функції. І вибирати його слід у відповідності до потреб шкіри. Також до складу крему можуть входити гіалуронова кислота, вітамін С, колаген. В нормі наша шкіра здатна синтезувати ці речовини самостійно, але якщо з якоїсь причини баланс був порушений, ми намагаємося компенсувати втрату за допомогою продукту, до складу якого входять ці речовини.

Але вказані у складі крему необхідні інгредієнти – далеко не гарантія того, що вони діють. Мало хто знає про те, що вищеперелічені активні компоненти не можуть часто пройти через природний захисний бар’єр нашої шкіри.

Одне з головних завдань косметології сьогодні — не лише синтезувати чи виділити активні компоненти крему, а й доставити ці молекули до клітин нашої шкіри, щоб вони ефективно працювали.

Наприклад, вітамін С руйнується при контакті з повітрям, а гіалуронова кислота та колаген мають надто великі молекули, щоб подолати захисний бар’єр шкіри. Створити дрібну молекулу активної речовини непросто і ця технологія дуже дорога. Саме тому хороший крем не може коштувати дешево. І дозволити її собі можуть лише професійні марки.

На прикладі найпопулярніших активних компонентів можна показати, як саме працює професійна косметика. Для того, щоб відновити кількість втрачених опорних волокон шкіри, продукти Institut Esthederm містять екстракт центели азіатської, який сприяє активному їх відновленню. Вітамін С, який входить до складу однієї з інтенсивних лінійок, стабілізований глюкозою, тому не руйнується при контакті та повітрям, що дозволяє йому швидко та ефективно розв’язувати проблеми з пігментацією. Що стосується всіма улюбленої гіалуронової кислоти, вона представлена в продуктах бренду в трьох видах: молекулах великого розміру, середнього та найменшого в нанокапсулах. Саме ця запатентована технологія забезпечує інтенсивне та тривале зволоження рогового та епідермального шару аж до базальної мембрани.

Розуміння природи та впливу кожного компонента на шкіру дозволить вам вибирати кошти усвідомлено, не виходячи з рекламних компаній того чи іншого бренду, а з написаного дрібним шрифтом складу на звороті пакування. Адже саме це має саме пряме відношення до того ефекту, який ви отримаєте або не отримаєте, обравши продукт з догляду.

Обирайте улюблені засоби:

Показано 1–16 із 142