«Агресивна косметологія»: золоті правила догляду

«Агресивна косметологія»: золоті правила догляду

З настанням осінньо-зимового сезону ми починаємо вдаватися до екстрених заходів реабілітації та омолодження шкіри за допомогою агресивних процедур, таких як кислотні пілінги, ін'єкції краси та лазерні шліфування. Але як доглядати шкіру обличчя в період реабілітації для швидкого відновлення та найбільш тривалого збереження результату?

Надішліть цю інформацію другові:

Є кілька непорушних правил – загальних, що стосуються способу життя, і косметологічних, що полягають у рекомендаціях щодо догляду за шкірою.

Пошкоджена шкіра стає особливо вразливою. Тому не рекомендується в перші дні після пілінгів або ін’єкцій довго перебувати на вулиці: вам слід уникати переохолодження та різкого перепаду температур. Не варто цими днями відвідувати спортзал і басейн — щоб уникнути інфікування травмованих ділянок шкіри. Пам’ятайте також, що оброблені ділянки шкіри необхідно захищати від впливу сонячних променів навіть у похмуру погоду: восени та взимку сонячне випромінювання також активно.

Косметичні засоби для реабілітаційного періоду рекомендуються косметологом індивідуально кожному за клієнта. Бажано, щоби правильний домашній догляд підібрав косметолог, який проводив процедуру.

Що стосується косметологічних засобів, для захисту та відновлення у догляді мають бути три основні: відновлювальна сироватка, крем для чутливої шкіри та сонцезахисний крем. Не слід забувати і про очищення на період відновлення. Адже забруднення, які так само активно накопичуються на поверхні шкіри протягом дня, можуть у цей період завдати більшої шкоди. Тому слід віддавати перевагу м’якому очищенню для чутливої шкіри. Це може бути міцелярна вода, пінка чи молочко з рослинними екстрактами. Рекомендується у щоденному догляді зробити акцент на зволожуючі та відновлюючі засоби з гіалуроновою кислотою, морськими водоростями, натуральними маслами та вітаміном Е.

Як мінімізувати ускладнення

У ході процедури можуть виникнути ускладнення, такі як гіперемія шкіри, лущення, набряк, гематоми, опік та навіть небажана пігментація. Але цих наслідків можна уникнути, якщо призначити правильний постпілінговий або постін’єкційний догляд. Тому часто постпіллінговий догляд косметолог радить використовувати косметичні засоби з гліколієвою та іншими кислотами. Завдяки цьому закріплюється досягнутий результат, покращується тургор шкіри, підтримується здоровий рівний тон обличчя і знижується активність сальних залоз. Засоби домашнього догляду містять мінімальну концентрацію кислот і активних компонентів, трохи більше 5%.

Ін’єкційні процедури безпосередньо після проведення можуть давати побічні ефекти: папули, синці, гіперемію, алергію у місцях ін’єкції препаратів. Як правило, через пару днів після ін’єкції ці неприємні прояви проходять, шкіра відновлюється, насичується вологою та тішить своїм бездоганним зовнішнім виглядом. Але можна уникнути або суттєво знизити ризик виникнення естетичних проблем завдяки нанесенню заспокійливої сироватки безпосередньо після процедури, або використанню заспокійливої та поживної маски для обличчя, крему для чутливої шкіри.

Як одну з найбільш ефективних варто виділити лінію Sensi System компанії Institut Esthederm, розроблену спеціально для чутливої шкіри.

Вона діє на всіх етапах виникнення гіперреактивності. Поверхнево, для надійного захисту від зовнішнього середовища завдяки ізоляції шкіри (захисна плівка, що запобігає проникненню сенсибілізуючих агентів, пом’якшує вплив перепадів температури та інших агресивних факторів). Під час глибокого впливу пригнічуються медіатори запалення (прозапальні цитокіни) завдяки комплексу Rhamnoleuca HD (комплекс рамнози та водорості Laminaria Ochroleuca). Ризик розвитку реакцій мінімізований, завдяки невеликій кількості компонентів, простоті їх форм та відсутності ароматів. В результаті використання засобів Sensi System чутлива шкіра швидко та надійно заспокоюється, почервоніння та дискомфорт усуваються, опір шкіри підвищується природним шляхом. Для використання у поєднанні з агресивними процедурами хотілося б відзначити активні сироватки. Сироватка Pre-Essense Booster є чудовим провідником активних компонентів та наноситься безпосередньо перед ін’єкційною процедурою. Сироватка Derm Repair стимулює формування волокон завдяки патенту Repaire та має відновлюючу дію завдяки Центеллі Азіатській, наноситься на шкіру відразу після травмування. Активна сироватка E.V.E містить 51 компонент та на 100% біоміметична. Завдяки дії колекції унікальних компонентів, шкіра відновлюється, оновлюється, постравматичні гематоми розсмоктуються.

Обирайте улюблені засоби:

Показано 1–16 із 142