Шкіра та смартфони: чи є взаємозв’язок?

Шкіра та смартфони: чи є взаємозв’язок?

Що таке синє світло і як ми взаємодіємо з ним у повсякденному житті? Синє світло – це діапазон видимого випромінювання із найкоротшою довжиною хвилі, який має найвищу енергію. Джерелом синього світла є сонячне випромінювання, тому уникнути його неможливо. Проте на сполох фахівців викликає не природне сонячне світло, а саме штучні джерела освітлення – люмінесцентні лампи та екрани електронних пристроїв. Що ж причина цієї тривоги?

Надішліть цю інформацію другові:

Телевізори, комп’ютери, планшети та екрани смартфонів випромінюють синє короткохвильове світло, а це на 40% більше у порівнянні з природним сонячним світлом. Механізм, за допомогою якого синє світло пошкоджує тканини, включається внаслідок накопичення активних форм кисню, викликаючи окисне ушкодження клітин та утворення вільних радикалів. Результатом цього механізму є пошкодження опорних волокон, збільшення трансепідермальної втрати вологи, що, своєю чергою, призводить до утворення зморшок та появи пігментних плям. Це сьогодні все частіше відоме під терміном «фотостаріння». Єдина гарна новина в тому, що синє світло, як передбачається, не викликає генних мутацій, так що тривала робота за комп’ютером або кількість зроблених селфі не впливає на розвиток раку шкіри.

Косметичні засоби різних марок найчастіше спрямовані на омолодження шкіри загалом. Лише нещодавно вчені всерйоз перейнялися засобами, які здатні захистити шкіру від шкідливого впливу синього світла.

Один із найпрогресивніших підходів продемонструвала професійна французька косметика Institut Esthederm, яка пропонує інший підхід до проблеми.

Брендом розроблений патент Global Cellular Protection – внутрішньоклітинний самозахист від усього спектру сонячного випромінювання, а також синього світла різних гаджетів. До складу входить:

антиоксидантний комплекс, що посилює власні захисні функції клітини (вітамін Е та олігонуклеотиди);
комплекс, що має протизапальну та протинабрякову дію (гліцирретинова кислота і декстран сульфат);
комплекс проти забруднень (екстракт водоростей, амінокислоти, мінерали та мікроелементи);
гідролізовані протеїни для захисту ДНК

Цей патент є основою універсального продукту Спрей City Protect®, який є незамінним у місті. Щоденне нанесення спрею стимулює шкіру до самозахисту та адаптації до сонячної дії, профілактує фотостаріння, а завдяки мікросферам фіолетового перламутру надає шкірі сяйва. Спрей слід розпорошувати на обличчя перед виходом на вулицю за 20-30 хвилин з відстані 30-40 см. Цього достатньо, щоб захистити шкіру від шкідливого впливу урбаністичного середовища та міського сонця. Протягом дня спрей можна використовувати поверх макіяжу: він чудово фіксує декоративну косметику та надає шкірі здорового вигляду, і звичайно, виконує свої захисні функції, описані вище.

Обирайте улюблені засоби:

Показано 1–16 із 142