Вся правда і вигадки про гіалуронову кислоту

Вся правда і вигадки про гіалуронову кислоту

Косметологія сьогодні немислима без гіалуронової кислоти, яка є однією з найпопулярніших і, здавалося б, знайомих речовин. Як кажуть, «гіалуронку» зараз тільки на хліб не мажуть: крім ін'єкційної та процедурної косметології, цей компонент почали вживати навіть у вигляді напоїв. І цього мало: вчені стверджують, що вона допоможе у лікуванні онкологічних захворювань. Що з цього правда, а що вигадка? І чому властивості гіалуронової кислоти покладаються такі надії?

Надішліть цю інформацію другові:

З гіалуроновою кислотою людство познайомилося дуже давно. Ще 1934 року вчений Карл Мейер разом із Джоном Палмером виділили гіалуронову кислоту з ока тварини. Ця речовина може виробляти деякі види бактерій. У нашому організмі гіалуронова кислота в мінімальних кількостях міститься у складі сполучної тканини та як основний елемент міжклітинного матриксу. Вона присутня в кістках, у шкірі та в багатьох біологічних рідинах нашого організму (суглобовій, спиномозковій та слині).

На організм людини вагою 70кг припадає 15г гіалуронової кислоти. Причому третина цієї кількості синтезується та руйнується організмом щодня.

Що ж це за речовина та яку функцію вона виконує у нашому організмі? Щоб пояснити «на пальцях», можна як приклад навести… матрац. Тобто, якщо уявити собі, що шкіра – це матрац, а колаген та еластин – внутрішні пружини, то «поролон», що заповнює простір, і буде гіалуронова кислота.

Панацея від старіння?

Чому саме гіалуронову кислоту роблять відповідальною за наше старіння? На загальне переконання, згодом процес розпаду гіалуронової кислоти в нашому організмі прискорюється щодо її синтезу. Але насправді не вік відіграє ключову роль у цьому процесі. Встановлено, що основним фактором є пошкодження шкіри під дією сонячного випромінювання типу А та В!

Що ж до «чарівних» властивостей гіалуронової кислоти, вони полягають у тому, що саме вона зв’язує та утримує воду, забезпечує життєдіяльність клітин та їх регенерацію, підвищує пружність та тонус шкіри. А також допомагає транспортувати кисень, поживні речовини та інші складові крові до пошкоджених тканин та ділянок запалення. У складі косметологічних засобів гіалуронка покращує дію їх компонентів, зменшує кількість зморшок і найголовніше – є універсальною та гіпоалергенною для всіх типів шкіри, оскільки є для неї біоміметичним компонентом.

Попри неймовірні властивості цієї речовини, треба розуміти, що гіалуронову кислоту не можна вважати повноцінним антивіковим засобом. Якщо йдеться про застосування гіалуронової кислоти за допомогою ін’єкційних методик, ефект ви дійсно побачите, як то кажуть, «на обличчя». Але не вся професійна косметика для обличчя може дати такий ефект при зовнішньому застосуванні!

Проблема в тому, що молекули гіалуронової кислоти досить великі і не здатні проникати у глибокі шари шкіри. Безперечно, вони чудово зволожуватимуть поверхневий шар шкіри, але не зможуть розв’язати проблему зморшок і заломів, яка «закопана» набагато глибше.

Професійна французька косметика Institut Esthederm пропонує унікальний підхід до використання гіалуронової кислоти. За допомогою новітніх технологій та досліджень було створено інтенсивний догляд на основі гіалуронової кислоти з різним розміром молекул (молекулярною вагою). І в одному засобі – сироватках та кремах – використовуються три розміри молекул, які виконують різні завдання.
Молекули великого розміру спрямовані на зволоження рогового шару, формування гідроліпідної мантії та здатні перешкоджати терансепідермальній втраті вологи. Молекули середнього розміру зволожують епідерміс, заповнюють обсяг вологи, тим самим дозволяють виштовхувати поверхневі зморшки. А мікросфери гіалуронової кислоти в нанокапсулах дозволяють досягти глибокого зволоження, оскільки здатні проникати до дермальних шарів шкіри.

Крім цього, до складу лінійки Intensive Hyaluronic входить ксилітол – додатковий компонент, що найчастіше використовується як низькокалорійний цукрозамінник. Щодня людський організм здатний виробляти близько 15г цієї речовини. Ксилітол бере участь у боротьбі з бактеріями, сприяє зміцненню імунітету, посилює антиоксидантний захист, посилюючи прояви вікових змін. Крім цього, він підвищує гідратацію шкіри, сприяє поглинанню вологи з повітря, дозволяє інгібувати (пригнічувати) дію ферменту, що руйнує гіалуронову кислоту.

Такий комплексний вплив забезпечує оптимальну біодоступність, максимальне зволоження, а також заповнення поверхневих зморшків та корекцію вікових змін. Саме це забезпечує більш стійкий і пролонгований ефект від впливу комплексу Hyaluronic.

Обирайте улюблені засоби:

Показано 1–16 із 154

Зареєструйтеся або увійдіть,
щоб накопичувати бонуси та сплачувати ними за свої покупки!