СИЛА ПРОТЕОМА: розкриття секрету довголіття клітин

Незважаючи на те, що за останні десятиліття проводилися величезні дослідження ДНК щодо старіння та здоров’я шкіри, всесвітньо відомий генетик, молекулярний біолог і дослідник, професор Мирослав Радман, зробив проривне відкриття: саме наші білки відіграють вирішальну роль у міцності та життєздатності клітин шкіри.

Надішліть цю інформацію другові:

СИЛА ПРОТЕОМА: розкриття секрету довголіття клітин

Довголіття клітини залежить не від цілісності їх ДНК, а від стійкості їх протеома.

Протеом відноситься до всіх білків клітини або організму. Це другий за величиною компонент організму після води — за оцінками, понад 20 % — і це справді життєво важливий ресурс, оскільки білки виконують багато ключових функцій у всіх органах. Професор Радман визначив, що пошкодження протеомів є основною причиною старіння шкіри.

Яка різниця між протеомом і геномом?

Гени містять постійну біологічну інформацію і характеризуються своєю стабільністю. Вони не виражають усе весь час; натомість вони показують, «що може статися», або потенціал нашої ДНК.

Білки, що містяться в протеомі, беруть участь у всіх життєво важливих функціях клітини, вони забезпечують структуру, виробляють енергію та забезпечують спілкування та розмноження. Протеом постійно змінюється у відповідь на різні фактори або окислювальний стрес, експресуючи гени, і створює «те, що відбувається насправді». Якщо протеом не захищений, клітини, а отже, і шкіра, починають старіти.

Навіщо захищати протеом?

Необоротне пошкодження протеома прямо корелює з видимими наслідками на шкірі. Захист протеома та цих білків є обов’язковим для забезпечення здоров’я шкіри та довголіття клітин.

Змінений протеом найчастіше є результатом карбонілювання, необоротного окислення, яке перешкоджає функціонуванню білків. Це пошкодження спостерігається у всіх шарах шкіри: у зовнішньому верхньому шарі пошкоджений протеом знижує здатність утримувати воду, впливаючи на гідратацію та сяйво шкіри. В епідермісі білки, чутливі до кератину, є основними мішенями для цього типу окислення, порушуючи пропускання світла, змінюючи сяйво та рівність тону шкіри. У глибоких шарах дерми карбонілювання змінює колагенові та еластинові волокна, що призводить до передчасного старіння шкіри, втрати щільності, пружності та еластичності.

Хоча традиційні антиоксиданти дійсно забезпечують певний захист шкіри, вони не націлені конкретно на білки. Однак для оптимального захисту протеома необхідні два способи дії:

– фізичний захист структури білків для зниження їх чутливості до окислення (спосіб дії молекули шаперону),

– біохімічний захист білків від карбонілювання (спосіб дії антиоксиданту).

Надихнувшись співпрацею з професором Радманом і його дослідженням екстремофільних бактерій та їх здатності протистояти суворим умовам і окислювальному стресу, дослідники NAOS визначили та вилучили потужні антиоксиданти з ефектом шаперону, здатні захищати протеом і відновлювати функціональність протеома молодої шкіри. .

Знижуючи рівень карбонілювання в білках, вони запобігають незворотним пошкодженням і допомагають забезпечити оптимальну функціональність протягом усього життя клітини. Цей новий підхід пропонує першокласну відповідь на довготривале лікування старіння шкіри.

Перевірений захист

Запатентована біотехнологія Age Proteom™ перевершує властивості відомих антиоксидантів, маючи 80% ефективність у захисті від факторів навколишнього середовища та неперевершений захист від карбоніляції та старіння шкіри.

Завдяки більш ніж чотирьом десятиліттям наукових досліджень і неперевершеному протеїновому захисту, запатентована біотехнологія Age Proteom™ є проривним відкриттям у боротьбі з окислювальними стресовими факторами шкіри і, отже, проти старіння шкіри.

Обирайте улюблені засоби:

Показано 1–16 із 160

Зареєструйтеся або увійдіть,
щоб накопичувати бонуси та сплачувати ними за свої покупки!