Як керувати віком шкіри

Як керувати віком шкіри

З роками на шкірі обличчя та тіла з'являються ознаки старіння, які можуть випереджати вікові зміни внутрішніх органів або навпаки відставати від них. У будь-якому випадку, у кожного з нас виникає цілком природне бажання: зберегти своє обличчя і тіло не тільки в найкращій фізичній, а й у більш привабливій зовнішній формі. Які ж рішення пропонує сучасна косметологія?

Надішліть цю інформацію другові:

Свідомо та підсвідомо ми співвідносимо вік та привабливість людини із зовнішнім виглядом її шкіри. Суха шкіра, чіткі складки та глибокі зморшки, збільшені пори чи вікові плями є зовнішніми ознаками, що асоціюються зі старінням.

Процеси старіння шкіри пов’язані з її шарами і відбивають старіння організму загалом. У зв’язку з цим виділяють хронологічний та біологічний вік людини. Під хронологічним віком розуміють вік, що у календарній шкалі. Під біологічним віком – відповідність індивідуального функціонального рівня середньостатистичної норми.

«Годинник цокає»

Біологічне старіння є результатом змін, часто генетично зумовлених, які відбуваються в організмі природним шляхом. У кожного з нас «цокає» біологічний годинник. Водночас, незалежно від найкращої генетики, ми підвладні невблаганному впливу хронологічного віку.

Біологічне старіння відбувається в результаті природних змін в організмі, які проявляються спочатку як зовнішні ознаки старіння шкіри. Часто зміни, пов’язані з біологічним старінням, відбуваються внаслідок поступової зміни рівноваги певних гормонів та молекул-посередників, які виділяють інші залози та органи в організмі. Багато цих змін зумовлено генетично, і їх не можна зупинити. При розподілі клітин епідермісу постійно виникають помилки, які накопичуються і призводять до витончення дуже важливого для нас бар’єрного шару. Втрати води шкірою збільшуються, а клітини, що старіють, не мають сил відновити цей бар’єр. Клітини дерми – фібробласти – поступово втрачають здатність не тільки зберігати воду, а й виробляти якісні колагенові та еластичні волокна. Вплив сонячних променів здатний посилювати ці зміни шкіри та призводить до фотостаріння (передчасного старіння відкритих ділянок шкіри). Тому з віком на шкірі обличчя з’являються мімічні зморшки, гравітаційні зморшки (зумовлені силою тяжкості м’яких тканин) та статичні зморшки (зумовлені зниженням тонусу шкіри).

Однак наука навчилася контролювати деякі фактори, що впливають на біологічне старіння, за допомогою косметологічних засобів.

Завдяки безлічі наукових досліджень у галузі косметології вдалося зрозуміти, як вільні радикали (нестабільні молекули) та фактори навколишнього середовища ушкоджують протеїни, ліпіди та ДНК клітин, тим самим прискорюючи процес біологічного старіння. Антиоксиданти – це молекули, які можуть нейтралізувати вільні радикали у шкірі. На жаль, людина та її організм безсилі перед часом, і повністю зупинити процеси старіння неможливо. Але допомогти шкірі активувати власні фактори захисту та оновлення, мобілізувати ресурси стало цілком реальним завдяки використанню професійних косметичних засобів.

Французька компанія Institut Esthederm утворилася в Парижі в 1978 році від спілки дослідницького центру високих технологій догляду за шкірою та фахівців у галузі естетичної медицини та косметології. Продукція Institut Esthederm є ексклюзивною завдяки запатентованим формулам, які виключають її аналоги на ринку косметики (понад 90 міжнародних патентів). Вчені Institut Esthederm переконані: шкіра — живий орган, який має всі ресурси, необхідні підтримки себе у збалансованому стані.

Активні компоненти, що входять до косметики Institut Esthederm, тренують шкіру так, щоб вона задіяла власні ресурси та функціонувала з використанням усіх даних їй природою можливостей.

Компанія розробляє і виробляє продукцію, що дозволяє захистити шкіру від негативного впливу навколишнього середовища, але поставити на службу її сприятливий вплив. Institut Esthederm використовує таке поняття, як Age Management (управління віком). Внутрішнє або хронологічне старіння відповідає неминучим змінам, пов’язаним із віком, а також впливу зовнішніх факторів та способу життя. З віком уповільнюється клітинна активність, знижується функціональна активність дерми, ушкоджується мікрорельєф шкіри, через дефіцит гормонів пришвидшується старіння.

Шкіра біологічно запрограмована на самовідновлення та збереження молодості за умови, що вона завжди має всі необхідні нутрієнти для життєдіяльності, самозахисту та самовідновлення.

З 20-річного віку регулярні курси доглядів – найкраще збереження молодості. Але й у більш зрілому віці, завдяки засобам Institut Esthederm, ми можемо легко усунути вже видимі ознаки фото- та хроностаріння. Технологія Age Management, що входить до складу всіх антивікових засобів, допомагає оптимізувати основні клітинні функції: дихання, поділ, зростання та самозахист клітин. В результаті ми отримуємо уповільнення процесів старіння, зменшення глибини та кількості зморшок, шкіра стає більш щільною, підтягнутою, зволоженою, зникають пігментні плями. Згодом механізми молодої шкіри активуються. Повертається життєва сила та пружність!

Institut Esthederm – ви справді керуєте віком!

Обирайте улюблені засоби:

Показано 1–16 із 154

Зареєструйтеся або увійдіть,
щоб накопичувати бонуси та сплачувати ними за свої покупки!