Разом із кремом чи замість крему?

Разом із кремом чи замість крему?

Легкі за текстурою, але неймовірно ефективні за своїм впливом, сироватки сьогодні є чи не найпопулярнішим б'юті-продуктом у лінійках косметичних марок. Сироватка – це дуже концентрований косметичний продукт, який містить приблизно в 10 разів більше біологічно активних речовин, ніж найефективніші креми. Результат застосування помітний відразу, оскільки шкіра миттєво отримує необхідну кількість активних речовин у формі, що найбільш засвоюється. Але чи може сироватка замінити крем?

Надішліть цю інформацію другові:

Вираз «сироватка» більш звичний для нашого вуха. Але його синонім, слово «серум», нерідко використовують у косметологічному середовищі. У наш побут воно потрапило з англійської: «serum» означає «концентрат». Зазвичай як основа у сироватці використовується дуже висока концентрація фруктових кислот, а також спеціальні речовини, які роблять шкіру більш проникною для активних компонентів. Ці речовини відкривають доступ до глибоких шарів шкіри. Активні компоненти сироватки, концентрати натуральних вітамінів А і Е, а також корисні мінерали проникають у них і роблять свою сприятливу дію: пожвавлюють, зволожують, підтягують або оптимізують роботу сальних залоз — залежно від того, для якої мети призначена сироватка. Ще одна відмінність від крему: до складу крему входить багато компонентів, в той час, як у сироватці завжди є одна або дві активні речовини з низькою молекулярною вагою (гіалуронова кислота, вітаміни, А і С або рослинні екстракти) і їх «провідники» пептиди або фруктові кислоти), які відповідають за «доставку» активних компонентів у глибокі шари шкіри.

Активний коктейль для шкіри

За допомогою сироватки можна зробити так, щоб обличчя в прямому розумінні засяяло, позбутися запалень, пігментних плям і навіть нівелювати дрібні зморшки. Проте, не всяка сироватка здатна такі чудеса.

Слід розуміти, що сироватки для професійного застосування відрізняються від продуктів масового споживача.

Це пов’язано з тим, що при створенні продукту для мільйонів покупців марка прагне зробити його максимально універсальним, тобто таким, що підходить практично всім. Звідси їхня поверхнева і менш виражена дія в порівнянні з салонними засобами. Найефективніші професійні сироватки підбираються косметологом індивідуально, залежно від завдань.

Багато хто вважає, що сироватка — це «сильний» засіб, який не підходить для молодої шкіри. Тим не менш, в сучасних умовах, зволожуючі сироватки можуть використовуватися вже з підліткового віку, враховуючи ситуацію із забрудненим навколишнім середовищем, якістю води та кількістю стресів. Після 25 років можна сміливо використовувати сироватки з вітамінами та гіалуроновою кислотою. У цьому віці вже активізуються процеси старіння шкіри і чим раніше розпочати профілактику вікових змін, тим довше ви збережете молодість.

Деякі сироватки можна використовувати самостійно. Вони виробляють на поверхні шкіри захисний ліпідний шар, і подальше нанесення крему не потрібно. Але більшість все ж таки вимагають нанесення додаткового захисного крему для посилення та продовження його дії.

Серум, нанесений перед маскою, також сприяє кращому проникненню вітамінів та компонентів, що діють.

Але все ж таки, якщо ви хочете гарного результату, важливо підібрати саме той продукт, який необхідний конкретно потребам вашої шкіри. А це найкраще може зробити фахівець. І швидше за все він вам порадить щось із професійної косметики, щоб бути впевненим у результаті продукту, який добре зарекомендував себе на практиці серед клієнтів. А також обґрунтовано порекомендує сироватку та крем однієї лінійки – адже активні компоненти поєднуються чоловікові собою та не викличуть непередбачуваної реакції шкіри.

Програмуємо шкіру на молодість

Однією з таких марок, продукти якої завжди дають прекрасний результат і не викликають неприємних сюрпризів, безперечно, є косметика бренду з успішною історією сорокарічної Institut Esthederm.

Французька косметика преміум класу Institut Esthederm пропонує професійний догляд для шкіри з різними проблемами та для будь-якого віку. Використовуючи для виробництва косметичних засобів натуральну сировину найвищої якості та високого ступеня очищення, Institut Esthederm допомагає впоратися з багатьма проблемами шкіри навіть у критичний момент їхнього прояву. Розробки науково-дослідного центру спрямовані на відновлення, активацію та підтримку власних захисних факторів шкіри. Практично в кожній лінії догляду представлені концентровані сироватки для максимально ефективного результату. Так само є універсальні базові серуми, які використовуються в поєднанні з різним доглядом в залежності від проблеми, що виникла. Сироватка “Клітинний концентрат” програмує клітину на молодість, перезапускаючи її життєвий цикл. Сироватка E.V.E використовується для профілактики передчасного старіння. Маючи у своєму складі 51 інгредієнт активної дії, вона є на 100% біоміметичною. Сироватка Derm Repair використовується після агресивних процедур та стимулює формування волокон. Активний серум Pre-Essence Booster є відмінним провідником і наноситься перед ін’єкцією краси, а також може використовуватися як самостійний засіб. Institut Esthederm – дієвий догляд для здоров’я та молодості шкіри!

Обирайте улюблені засоби:

Показано 1–16 із 142