Проблема сухої шкіри. Крапки над «i»

Проблема сухої шкіри. Крапки над «i»

З сухістю шкіри, незалежно від її основного типу, стикаються багато хто з нас. І йдеться не тільки про шкіру обличчя, а й про все тіло. У чому причина нестачі зволоженості, до чого призводить неуважне ставлення до рівня вологи і чи можна вирішити цю проблему раз і назавжди?

Надішліть цю інформацію другові:

Визначити сухий тип шкіри нескладно на вигляд і відчуттям, тому навіть самостійно ви можете це зробити. Якщо після вмивання водою ви відчуваєте стягування і дискомфорт, а засоби догляду вбираються за лічені хвилини, не залишивши і сліду, тоді ви володар сухої шкіри. Але важливо не лише діагностувати, а зрозуміти справжню причину та знайти професійний та ефективний спосіб її усунення.

У юному віці це не здається проблемою, а навіть деякою перевагою: на шкірі такого типу практично не буває висипів, вона виглядає гладкою та підтягнутою. Але, на жаль, передчасне старіння піддається набагато швидше.

Причина і наслідок

Для нормальної життєдіяльності нашої шкіри, так само як і всього організму, потрібна вода. Достатня гідратація (зволоження) забезпечує достатнє живлення клітин, еластичність, пружність. Стан рогового шару та кількість шкірного сала підтримують правильний вологообмін шкіри з навколишнім середовищем.
Найчастіше втрата вологи шкірою пов’язані зі зміною клімату, початком опалювального сезону, і навіть внутрішніми чинниками, які впливають наш організм.

По-перше, варто відзначити індивідуальні особливості організму та вікові зміни. З віком змінюється гормональне тло, що також може призвести до втрати вологи, оскільки регуляція роботи сальних залоз здійснюється ендокринним шляхом. Гормональні зміни у період менопаузи також відіграють свою роль. По-друге, вплив навколишнього середовища та шкідливих звичок: холодний вітер, надмірне перебування на сонці та неправильний догляд під час засмаги, неправильно підібрані косметичні засоби, куріння, неправильне харчування теж негативно позначаються на стані шкіри, пересушуючи її. По-третє, не потрібно нехтувати правилом «вісьмох склянок»: саме стільки води необхідно для підтримки водного балансу. Це просте правило допомагає виводити токсини та шлаки з організму та підтримувати метаболізм.

Надмірна втрата вологи супроводжується відчуттям стягування шкіри, лущення, для неї характерний тьмяний відтінок і схильність до подразнень. З віком проблема лише посилюється. Без правильного догляду стан сухої шкіри погіршується, з’являються передчасні ознаки старіння, заломи та зморшки.

Як це відбувається?

Загалом, явище сухості характеризується порушеннями ліпідного та водного обмінів у клітинах та тканинах, роботи сальних залоз, кислотно-лужного показника шкіри.

На поверхні тіла є так звана ліпідна мантія, яка утримує вологу в тканинах. Ліпідну мантію формують корнеоцити та жир, які виділяються роговими клітинами шкіри. Крім утримання вологи, ліпідний шар здійснює бар’єрну функцію, захищаючи шкіру від проникнення патогенних агентів. При його порушенні значно знижується імунітет шкіри, і відкривається доступ мікроорганізмів, алергенів та токсинів. А це веде до утворення запальних елементів та дерматологічних захворювань.

Відрегулювавши проблему зсередини завдяки збалансованому живленню, достатньої кількості вологи та способу життя, шкірі все одно необхідно допомогти зовні за допомогою професійних космічних засобів.

Провідні косметичні бренди пропонують оптимальне розв’язання проблем сухої шкіри. Ходові засоби від Institut Esthederm забезпечують збереження та приведення до рівноваги глобальних процесів, що відбуваються у шкірі, підвищення життєвого рівня шкіри у всіх її проявах. Інститут використовує натуральні компоненти та науково розроблені комплекси для досягнення найкращих результатів. Для сухої шкіри представлений клітинний догляд Hydra System (для глибокої гідратації) та молекулярний Intensive Hyaluronic (для зневодненої шкіри з вираженими зморшками). Активні компоненти, що входять до складу Hydra System, регулюють обмін води між клітинами та навколишнім середовищем, підвищують непроникність рогового шару та сприяють руху води всередині епідермісу. Шкіра дуже швидко відновлює водний баланс, стає пружною та еластичною. Intensive Hyaluronic містить у своєму складі унікальне поєднання трьох типів високоочищених молекул гіалуронової кислоти різної величини для зволоження всіх шарів шкіри, а також мікросфери, що наповнюють, для глибокого зволоження базального шару епідермісу. Після застосування спостерігається миттєве та інтенсивне зволоження, шкіра стає гладкішою, зморшки поступово розгладжуються.

Обирайте улюблені засоби:

Показано 1–16 із 142