Чудодійна спіруліна

Чудодійна спіруліна

Як отримати з водорості максимальну користь? Спіруліна – синьо-зелена водорість, що росте на поверхні озер, які мають лужну воду. Належить до групи ціанобактерій і має у своєму складі близько двох тисяч вітамінів, амінокислот і ферментів, які благотворно впливають на різні системи організму людини. Не дивно, що корисні властивості водорості сьогодні максимально використовуються в медицині та косметології. І дають разючі результати!

Надішліть цю інформацію другові:

У сорокові роки минулого століття французький учений, який проводив дослідження на озері Чад в Африці, вперше описав синьо-зелену водорість, що покриває поверхню водойми. Провівши детальне вивчення, вчений виявив у ній цілу криницю унікальних і життєво важливих для людини компонентів. Тоді відкриттю не надали особливого значення. Тільки через двадцять років група бельгійських вчених почала використовувати спіруліну як лікувальний препарат — «натхненна» спостереженнями за племенами африканців, які живуть поблизу озера і використовували цю водорість. На відміну від інших африканських племен ці племена демонстрували високу тривалість життя.

І лише у вісімдесятих роках вчені впритул зайнялися вивченням складу та впливом спіруліни на організм людини. І були дуже здивовані тим, що бактерія абсолютно не має токсичності. Ця унікальна водорість має швидкий загоювальний ефект, очищає організм від шлаків і токсинів, відновлює мікрофлору кишківника, сприяє нормалізації ваги, запобігає розвитку новоутворень та багато іншого.

Ще однією відмінністю спіруліни водорості є те, що вона містить дуже велику кількість білка, набагато більше, ніж навіть бобові. Серед вітамінів, що входять до складу спіруліни, варто відзначити тіамін, бета-каротин, токоферол, фолієву та нікотинову кислоти. І, що найцікавіше, хоч водорості та зеленого кольору, каротину в ній у 10 разів більше, ніж у моркві! Фікоціанін – ще один важливий елемент чудодійної водорості. Він є унікальним компонентом, оскільки зустрічається лише у складі спіруліни. Маючи потужну імуностимулюючу дію, фікоціанін також пригнічує ріст ракових клітин.

“З чим їдять?”

Фармацевтичні компанії пропонують спіруліну у вигляді таблеток та біологічно активних добавок. Магазини еко-продуктів продають водорість у замороженому вигляді для безпосереднього додавання до напоїв та продуктів харчування — цілком прийнятна добавка, оскільки попри «дике» походження, спіруліна має нейтральний смак. При простому нанесенні на шкіру у вигляді масок для обличчя спостерігається омолоджуюча, поживна та протизапальна дія. Також спіруліну використовують під час процедури обгортань та догляду за шкірою тіла.

Звичайно ж, косметологічні компанії не залишили поза увагою чудодійну спіруліну. Існують цілі лінійки косметики на основі синьо-зеленої водорості. Виділяючи зі спіруліни тільки найкорисніші для шкіри активні компоненти завдяки високим технологіям, їх використовують для виготовлення сироваток, кремів та масок. Відома альгінатна маска, яку так люблять косметологи та їхні клієнти, не що інше, як синьо-зелена водорість!

Максимум користі

Компанія Institut Esthederm вже майже 40 років виготовляє професійну косметику преміум-класу. Усі кошти мають у своїй основі науково розроблені комплекси завдяки успішному впровадженню з практики нових відкриттів у сфері біології. Institut Esthederm використовує натуральні компоненти та засновує свій вибір на їх чистоті та реальній ефективності у догляді за шкірою. І, звичайно, бренд взяв на озброєння властивості спіруліни, що одержали воно з найкращих рішень у лінійці-догляді Intensive Spiruline. Засоби цієї лінійки допомагають розв’язати проблеми втомленої та позбавленої життєвої енергії шкіри, блідого та тьмяного кольору обличчя, локальних мімічних та глибоких зморшків, втрати тонусу. Застосовується як додатковий догляд під час проведення ревіталізації та мезотерапії. Завдяки багатому складу та глибокій дії, після застосування Intensive Spiruline спостерігається швидка ревіталізація будь-якого типу шкіри, відновлення клітин, абсолютно оновлена, сяюча, гладка та пружна шкіра. Institut Esthederm – все найкорисніше для шкіри!

Обирайте улюблені засоби:

Показано 1–16 із 142