Вітамін С: нестабільна панацея

Вітамін С: нестабільна панацея

Як змусити чудо-вітамін працювати у косметичних продуктах? Здавалося б, що може простіше і банальніше вітаміну С, відомого кожній дитині? Проте навіть за наявності найскладніших синтезованих активних речовин, що використовуються в сучасній косметології, аналога цьому «звичайному» вітаміну, схоже, так і не знайшли. Втім, навіщо шукати, якщо ми вже маємо простий, але такий ефективний скарб? Які ж сподівання покладаються фахівцями на вітамін С сьогодні?

Надішліть цю інформацію другові:

Аскорбінова кислота, або всім нам відомий вітамін С, уперше був синтезований ще далекого 1928 року з лимонного соку. Хоча про чудодійну речовину, яка у своїй більшості знаходиться в цитрусових, стало відомо ще два сторіччя тому. Недуга на той час, цинга, добре піддавалася лікуванню прийомом їжу лимонів і апельсинів. Пізніше вдалося з’ясувати, що вітамін С важливий для зміцнення стінок кровоносних судин, кісток, зубів та ясен, для відновлення та росту клітин, допомагає кращому засвоєнню заліза в організмі. Вітамін С є потужним імуностимулятором, захищає організм від інфекцій та прискорює процес одужання.

Як відомо, джерела аскорбінової кислоти – харчові продукти, оскільки самостійно в організмі він не синтезується. Як стало відомо пізніше, вітамін С міститься не тільки в цитрусових. Його концентрація набагато вища у шипшині, обліписі, смородині. Навіть у петрушці та капусті цього чудодійного вітаміну більше, ніж в апельсинах та грейпфрутах.

Середня добова доза вітаміну С для дорослої людини 70-100 мг, ця норма залежить від стану організму, віку та періоду життя.

Оскільки вітамін С є найпотужнішим антиоксидантом, сприяє швидкому загоєнню ран, бере участь у синтезі білка колагену та уповільнює старіння, косметичні компанії почали широко використовувати його у виробництві косметики.

У шкірі він бореться з вільними радикалами, відновлює структуру ДНК після пошкоджень УФ-випромінюванням, зменшує ознаки фотостаріння та має гарний ефект, що омолоджує. Його використовують у різних лінійках: антивікових, для сяйва шкіри, в масках та кремах для відбілювання шкіри, для лікування запальних елементів, акне, постакне та у зволожуючих засобах. Але, крім високих «здібностей» вітаміну С, є в нього й одна особливість, яка ускладнює використання у косметиці. А саме: вітамін С дуже нестабільний, легко руйнується світлом та високими температурами.

Існує аскорбінова кислота у двох формах: форма Л – біологічно активна та форма Д – неактивна. Коли вітамін С переходить у неактивну форму, то не може засвоюватися організмом, тобто не надає своєї дії та користі не приносить.

Найкращим чином всі корисні властивості аскорбінової кислоти проявляються у поєднанні з вітаміном А і Е. Дуже часто наявність вітаміну С спостерігається в сонцезахисних лінійках, підвищуючи їх захисні властивості та опірність шкіри. Але, як ми вже знаємо, вітамін С дуже нестабільний. Як зберегти його властивості і змусити працювати в косметичних засобах? Як можна досягти його максимальної ефективності та не допустити переходу в неактивну Д-форму?

Деякі компанії досягли у цьому успіхів. Одна з найпрогресивніших — компанія Institut Esthederm. Ось уже протягом 40 років інститут виробляє якісну та по-справжньому дієву косметику, створену із застосуванням новітніх розробок та досягнень у галузі науки, біології та косметології. Для виготовлення косметики використовується лише якісна сировина та інгредієнти з доведеною ефективністю. Серед широкого розмаїття доглядових лінійок також є засоби з вітаміном С. З кожним днем на нашій шкірі з’являються ознаки старіння, такі як пігментні плями, зморшки, тьмяність шкіри. Догляд Intensif Vitamine C є антистресовою терапією проти пігментних плям та зморшок.

Маючи сильні відновлювальні властивості, вітамін С, що входить до складу косметики, відмінно бореться з оксидативним стресом і бере участь у синтезі колагену, а так само інгібує синтез меланіну. Аскорбінова кислота у складі Intensif Vitamine C представлена у вигляді аскорил тетраізопальмітату (іророзчинна форма з високою проникною здатністю для проникнення в глибокі шари епідермісу) та водорозчинного аскорбілу глюкозиду (поступово вивільняється, надаючи пролонговану дію.

Таким чином, вітамін С, який використовується в косметиці Institut Esthederm, має стабільну форму та доведену ефективність. Після застосування Intensif Vitamine C покращується тонус і пружність шкіри, дрібні та глибокі зморшки поступово розгладжуються, пігментні плями істотно освітлюються, шкіра виглядає свіжою та сяючою.

Institut Esthederm – вся сила вітаміну С для вашої шкіри!

Обирайте улюблені засоби:

Показано 1–16 із 142