Революційний ритуал для здоров’я шкіри та збереження її молодості надовго

Революційний ритуал для здоров’я шкіри та збереження її молодості надовго

Оскільки вироблення колагену та еластину починає природним чином знижуватися приблизно у віці 30 років, першочерговим у боротьбі з видимими змінами шкіри є реагування на перші ознаки старіння. Наше обличчя є відображенням нашого найпотаємнішого світу: наші звички, наш спосіб життя, продукти, які ми використовуємо, і методи, яких ми дотримуємося, впливають на зовнішній вигляд, здоров’я та стан нашої шкіри.

Надішліть цю інформацію другові:

Краса – це здоров’я, яке можна побачити, гарне самопочуття – це здоров’я, яке можна відчути.

Як сировтка Age Proteom™ перетворює вашу рутину краси на програму здорового старіння?

Окрім видимих ознак старіння — зморшок, втрати пружності, нерівного тону шкіри, відсутності сяйва та щільності шкіри — Інноваційна сироватка довголіття Age Proteom™ також підтримує здатність шкіри відновлюватися та захищати себе від майбутніх пошкоджень.

Революційна сироватка, в основі якої лежить здоров’я клітин і довголіття.

Як сироватка Age Proteom™ діє на мою шкіру?

Завдяки подвійній відновлюючій і захисній дії сироватка Age Proteom™ є революційним досягненням у науці про старіння шкіри та довголіття клітин.

Патент Age Proteom™ Advanced Serum, отриманий із квазібезсмертних «екстремофільних» бактерій, здатних протистояти величезному окислювальному стресу на додаток до лікування власних ушкоджень, підтримує та захищає протеом вашої шкіри — життєво важливий компонент у боротьбі зі старінням.

Дослідження показали, що сироватка Age Proteom™ є більш потужною, ніж не специфічні для білків антиоксиданти, такі як Коензим Q10 або вітамін С, що забезпечує неперевершений захист від пошкодження білків шкіри, боротьбу з усіма ознаками старіння: через 28 днів використання, шкіра старіє вдвічі повільніше, ніж зазвичай.

Коли я повинен(а) почати використовувати сироватку Age Proteom™?

Інноваційну сироватку довголіття Age Proteom™ можна використовувати в будь-який час, в будь-якому віці, в будь-який сезон року, з будь-яким типом шкіри, навіть найчутливішою. Її можна додати до будь-якої існуючої процедури без ризику виникнення протипоказань.

Як я можу включити сироватку Age Proteom™ у свою рутину?

Як і будь-яку іншу сироватку, сироватку Age Proteom™ найкраще наносити на чисту, підготовлену шкіру перед використанням будь-яких більш щільних кремів або зволожувальних засобів.

КРОК 1: Нанесіть п’ять крапель на долоню

КРОК 2: Відкрийте погляд: обережно натисніть і проведіть долонями над орбітальною кісткою до лінії росту волосся, піднімаючи та «відкриваючи» очі, рухаючись до чола.

КРОК 3: Сформулюйте та підтягніть контури: двома пальцями рук, починаючи з верхньої частини обличчя, впроваджуйте сироватку від середини чола назад до лінії волосся. Продовжуйте тим самим жестом, починаючи з обох боків носа до щік, а потім уздовж лінії щелепи.

КРОК 4: Підтягніть та зміцніть шию: обхопіть шию долонями з кожного боку, обережно натискаючи та масажуючи спереду назад.

Програма здорового старіння Institut Esthederm

В основі цілісного підходу до здоров’я та косметичного догляду за шкірою: процедура, що використовує дерматологічний досвід провідних професіоналів галузі краси, ідеально адаптована до здоров’я та довголіття вашої шкіри.

ПІДГОТОВКА ШКІРИ

Мякий засіб для глибокого очищення пор «Осмоклін» та Відлущувальна освітлювальна маска-гомаж «Осмодерліз-2»

Дует глибокого очищення та відлущування, який закладає основу для ваших наступних засобів догляду за шкірою. Використайте невелику кількість Мякого засобу для глибокого очищення пор «Осмоклін» і рівномірно розподіліть по обличчю, масажуючи з мінімальним тиском круговими рухами, доки крем не стане густішим і не побіліє на шкірі. Після слід промити і висушити шкіру.

Потім нанесіть товстий шар Відлущувальної освітлювальної маска-гомаж «Осмодерліз-2», щоб видалити мертві клітини шкіри та забруднення. Залиште на 3-5 хвилин, потім обережно скатайте засіб по масажним лініям.

ЕНЕРГІЗАЦІЯ

Міст Клітинна вода

Багата антиоксидантами клітинна вода зволожує та заспокоює шкіру. Розпиліть на щойно очищену шкіру та обережно втирайте в шкіру перед сироваткою чи кремом, або розпиліть на готовий макіяж, щоб створити свій образ на день.

ПЕРЕНАВЧАННЯ

Інноваційна сироватка довголіття Age Proteom™

Ця сильнодіюча сироватка відновлює та захищає протеом шкіри, відкриваючи більш молоду та сяючу шкіру через 28 днів. Використовуючи 5 крапель, почніть з нанесення над бровною кісткою, піднімаючи та відкриваючи погляд, рухаючись до чола. Потім обережно помасажуйте контури обличчя для ліфтингу та зміцнення, після закінчіть ритуал масажем шиї.

ЗАВЕРШЕННЯ

Розгладжувальний крем Lift&Repair або Омолоджувальний крем Excellage

Останній крок програми здорового старіння. Оберіть крем, який найкраще відповідає потребам вашої шкіри.

Розгладжувальний крем Lift&Repair має лфітинговий ефект і заново визначає контури обличчя.

Омолоджувальний крем Excellage спрямований на щільність, живлення та сяйво, залишаючи шкіру інтенсивно та глибоко зволоженою.

Нанесіть на обличчя та шию.

Переваги

Сироватка Age Proteom™ – перша сироватка клітинного довголіття, призначена як для корекції, так і для профілактики. Вона забезпечує видимі результати після місяця використання. Клінічні дослідження демонструють надзвичайне зменшення всіх ознак старіння, включаючи зморшки, відсутність сяйва, нерівності, провисання та зменшення щільності, при цьому постійна робота над захистом протеому шкіри від ушкоджень, спричинених факторами навколишнього середовища.

Потужна та захисна сироватка, яка зробить революцію у здоров’ї вашої шкіри.

Обирайте улюблені засоби:

Показано 1–16 із 142