Ярослава Кравченко: «Шкіра – це наше дзеркало, яке першим відчуває та реагує на стрес…”

Ярослава Кравченко: «Шкіра – це наше дзеркало, яке першим відчуває та реагує на стрес…”

Запалилася нова зірка спецпроекту Best Experience, тож маємо честь запросити вас на захоплюючу подорож з відомою жінкою, яка не лише сяє на телевізійних та радіопередачах, але й активно займається громадською діяльністю, керує «Диким Театром», та покликана допомагати своєю доброю ініціативою «Всі по 10». Вона - індивідуалістка, що заворожує справжньою суттю.

Надішліть цю інформацію другові:

«Шкіра – це наше дзеркало, яке першим відчуває та реагує на стрес. Зміни клімату, переїзди та нервові напруження впливають на неї найбільше. Дотримання ритуалу – це моя зброя проти стресу.»

Ярослава Кравченко

Її досвід та підхід до догляду за собою є натхненням для багатьох жінок, які шукають гармонію та самовираз у світі краси. Її історія – це приклад того, як догляд за шкірою може стати ритуалом, який не тільки покращує зовнішній вигляд, але й надає внутрішнього спокою та впевненості.

– Почнемо, можливо, із щоденних випробувань. Як співвідноситься стрес у вашому житті зі станом та виглядом вашої шкіри?

О, це дійсно цікаве питання. Шкіра, як найбільший орган організму, першою реагує на стресові ситуації. Вона може відчувати зміни водного балансу, температурні перепади, нервовий напруження та навіть довгі подорожі між країнами. Особисто я завжди беру з собою міні-баночки з необхідними засобами, щоб підтримувати свою шкіру навіть під час подорожей.

– Цілком розумно. А як щодо вашого першого досвіду з декоративною косметикою, пам’ятаєте його?)

Я не знаю чи було так ще в когось, але  моя мама взагалі не користувалася декоративною косметикою, а перший крем для обличчя з’явився в її арсеналі, коли я вже була дорослою і подарувала його. Я прийшла до такого сприйняття себе без косметики після 30. Найбільша розкіш – це дозволити собі ходити без косметики. Для цього важливо правильно сприймати себе і, звісно ж, мати доглянуту шкіру.

–  Розкажіть про ваші стосунки з косметикою та косметологами вже в дорослому житті.

Мене не турбувала моя шкіра років до 30. Ну є, та й є. Якийсь крем нанесу, коли підсушую і добре. Потім всі подруги, як зговорились: «мій косметолог, а мій косметолог…». Так я випадково потрапила в салон, що працює як “піраміда”, це було смішно, приведи подругу – отримаєш крем. Короче… накупила я в них кремів тисяч на 10, і заблокувала номер. Пізніше вже прийшла більш свідомо до вибору і косметолога і косметики. Для мене важливо, щоб у людини, що мені щось вмащує чи коле в шкіру – був диплом, а косметика – мала сертифікацію, а не розливалась в баночки по підвалах. 

– Цікаво почути ваше враження про косметику Institut Esthederm.

Це було як одягнути сукню принцеси, якщо давно про неї мріяла. Я знаю правило 28 днів (середній час регенерації шкіри), щоб відчути чи діюча косметика. Але з  Institut Esthederm результат відчувався вже за перший тиждень. І я така: Вау! Отак може працювати?

– Яке місце у вашому житті займає щоденний догляд за шкірою?

На правду сказати, я суперлінива людина. Не систематична. Тому я наполегливо себе привчала, щоб догляд став ритуалом. Десь за місяць нагадувань на холодильнику – це спрацювало. Тепер, в будь який вечір, чи після втоми, чи після вечірки – я проводжу свій малеький ритуал – очищення, тонізації, жилення.

– Чи є засоби з IE, що стали для вас улюбленими?

Мій топ – це Оsmoclean.

– Після місяця використання косметики Institut Esthederm, які зміни ви відчули на своїй шкірі?

Це – працює! Дивно звучатиме, але в багатьох засобів – 80% це маркетинг, а тут… регулярно користуючись косметикою місяць, я побачила як вирівнявся тон шкіри, як вона стала чистішою, зволоженішою, наповненішою.

– Дійсно, звучить чудово. Багато хто каже, що рутинний догляд за собою допомагає трохи підтримувати емоційний стан. Чи є ранкові ритуали для вас важливими?

Відверто кажучи, ранкові ритуали я часто скіпаю, вмивання+захист максимум, а от вечірні дуууже люблю.

– Які б поради по догляду за собою ви б дали тим жінкам, які зараз це читають?

Коли ти приділяєш шкірі хоча б 10 хвилин на день – через певний час вона починає тобі дякувати. Більше догляду зсередини – менша потреба в декоративній косметиці.

– І на завершення, що першим зробите після Перемоги?

Куплю велику банку сонцезахисту і поїду в Крим.

– Дякуємо вам за таке відверте і натхненне інтерв’ю! Бажаємо вам продовжувати сяяти та дарувати світло своїми талантами!

Дякую вам за чудову розмову та побажання! Нехай усі читачі знайдуть гармонію в догляді за собою та підтримують внутрішню красу.

Обирайте улюблені засоби:

Показано 1–16 із 142