Уповільнюйте старіння шкіри лише за 28 днів

Уповільнюйте старіння шкіри лише за 28 днів

Стрес, забруднення, шкідливі фактори навколишнього середовища та сам плин часу — усі ці неминучі аспекти життя впливають на здоров’я та життєздатність нашої шкіри. У той час як сьогодні багато косметичних процедур спрямовані на боротьбу з появою тонких зморшок, гіперпігментації, втрати пружності та відсутності сяйва, новаторські відкриття професора Мирослава Радмана у поєднанні з дослідженнями NAOS AGEING SCIENCE показали, що ознаки старіння насправді можна відстрочити та лікувати у їх джерелі — захищаючи життєздатність і силу протеома.

Надішліть цю інформацію другові:

Проривна сироватка, що підтримує довголіття клітин і здоров’я шкіри

Натхненна унікальною системою захисту екстремофільних бактерій та їхньою здатністю протистояти екстремальним температурам і умовам життя, таким як радіація, Інноваційна сироватка довголіття Age Proteom™ націлена на важливу роль білків і їхню вирішальну функцію у відновленні клітин і здоров’ї шкіри. Розроблена на основі цієї революційної науки сироватка Age Proteom™ зміцнює та захищає всі білки, які утворюють протеом шкіри. Як фізичний і антиоксидантний щит вона використовує унікальні молекули — антиоксидантні шаперони — для збереження структури білків, що дозволяє їм залишатися функціональними протягом тривалого часу.

Інноваційна сироватка довголіття Age Proteom™ здатна повністю захистити протеом шкіри від усіх форм стресу та боротися зі старінням у джерелі.

Приголомшливі результати

Після одного місяця використання жінки помітили покращення стану сяйва, щільності, тонких ліній і зморшок, причому понад 90% користувачів відзначили, що їх колір обличчя став рівномірнішим. 87% жінок сказали, що шкіра стала пружнішою та сяючою, а 83% відзначили, що дрібні зморшки розгладилися.

У 6-місячному клінічному дослідженні, під час якого жінки обробляли половину обличчя сироваткою Age Proteom™ і нейтральним кремом, а іншу половину лише нейтральним кремом, результати показали, що процес старіння був буквально вдвічі повільнішим на стороні, обробленій сироваткою Age Proteom™.

Забезпечуючи клітинам шкіри найкращий можливий захист у боротьбі зі старінням, Інноваційна сироватка довголіття Age Proteom™ додатково покращує текстуру та зволоження шкіри.

Вона сприяє самовідновленню шкіри: зморшки, тонкі лінії, пружність і щільність покращуються, гіперпігментація та втрата сяйва зменшуються, для рівного, сяючого кольору обличчя.

Беззаперечні результати

Шкіра перебуває в постійному, як правило, 28-денному циклі регенерації, що дозволяє повністю відновити клітини епідермісу — ідеальний графік, за який можна побачити ефективність сироватки. Завдяки подвійному захисту антиоксидантних шаперонів, які діють і як фізичний щит, і як біологічний антиоксидант, шкіра подвійно оснащена для самовідновлення та корекції основних ознак старіння.

Маючи понад 80% ефективності проти пошкодження білка, захисний ефект сироватки Age Proteom™ є неперевершеним у боротьбі з передчасним старінням: зморшки, нерівності, гіперпігментація, в’ялість і втрата щільності покращуються завдяки її потужному впливу.

Зберігається молодість клітин, захищається протеом — цілеспрямована дія для більш гладкої, пружної та сяючої шкіри, як ніколи раніше.

Обирайте улюблені засоби:

Показано 1–16 із 142