Ноа Кременчуцька: Мені здається, що моя шкіра зрозуміла, як жити. І тепер вона не може жити інакше!

Ноа Кременчуцька: Мені здається, що моя шкіра зрозуміла, як жити. І тепер вона не може жити інакше!

Знайомтеся: дивовижна жінка Ноа Кременчуцька, власниця мережі студій KOKO-nail room, яскрава і талановита, яка розуміється не просто на красі, а на природній красі. Мати трьох хлопчиків, між іншим… Живе багатим внутрішнім життям, і це так очевидно проявляється у всьому, що вона робить — починаючи від виховання власних дітей та закінчуючи благодійними проектами.

Надішліть цю інформацію другові:

Після консультації косметолога їй видали пакет зі скарбами із Франції. Щоб через місяць зустрітися ще раз і дізнатися всю правду в чесному інтерв’ю.

Однак Ноа не стала чекати, а вже через кілька днів написала перший відгук у своєму акаунті Facebook. І ми зрозуміли: це саме те, заради чого ми затіяли цей експеримент! Отже, перед вами «інтимний» щоденник «ЛЮДИНА І КРЕМ», натхненний гарною косметикою.

День перший

Взагалі-то я темний ліс у косметиці та у догляді за собою. Тобто взагалі. Я завжди думала, що природна краса це те, що дано природою. Назавжди. І лише смерть розлучить нас. Мама казала: рано. Експерименти подруг здавалися непереконливими. Тобто, звичайно, я можу відрізнити хорошу шкіру від поганої. Помітно це навіть у темряві.

І ось коли мені Institut Esthederm Ukraine вручили пакет із мільйонами коштів, я зізнатися, не знала радіти чи ну… ви зрозуміли. Відразу виникло 2 питання: Як організувати себе і хоча б почати змивати косметику перед сном (так-так, все настільки занедбано) і виробити звичку доглядати себе. За своєю шкірою. І щоб не залишитися з усіма баночками віч-на-віч у ванній кімнаті. Прям бачу, як вони гордо дивляться на мене з полички. Довелося ухвалити рішення. За місяць я хочу вникнути та вивчити шари епідермісу або куди там потрібно ще поринути. Приручити всі пінки, тоніки, креми, клітинну воду, маски та іншу красу. Писатиму. Тільки не чекайте від мене гарних картинок. У цьому я теж темний ліс. Буде лише чесний життєвий досвід «людина-крем».

День четвертий

  • “Ти так добре виглядаєш” – 9 разів.
  • “Як ти посвіжішала” – 4 рази.
  • «Ух ти, що ви робите зі шкірою. Прямо світиться» – 7 разів.

Ішов четвертий день із баночками від Institut Esthederm Ukraine. Ми ще не перейшли на “ти”. Але пінка, що очищає, вже 2 рази підморгнула!

День чотирнадцятий

Пощастило баночкам – вони мандрують зі мною в Амстердам. Спочатку було не пощастило. Але свята @vasyafrolova люб’язно погодилася дати притулок моїм крихтам у своїй валізі. Летів весь набір: клітинна вода, сироватка, крем, крем під очі, пінка для вмивання і далі золота вода. Амстер, хто знає, злачне місто: погана погода, сірі музеї, сумні люди. Тому мені нічого не залишалося робити, як піддатися цій нудьзі і перетворити триденне перебування в один довгий день. Ранок та вечір я розрізняла лише завдяки косметичним ритуалам (ага;). На другий день, ближче до півночі, я вже просто не могла ні про що думати, як тільки про вмивання після тривалої прогулянки. Легким мусом. Це було якесь справжнє блаженство. Тобто мені просто потрібно було, мені було смертельно необхідно приголубити себе.

Взагалі, це про подорожі. Доглядати за собою в дорозі не тільки просто, але й справді офігительно. Результати за 2 тижні: шкіра стала набагато світлішою, всю сірість як рукою зняло. З’явилося як зовнішнє, а й внутрішнє сяйво. І очі блищать. Компліменти продовжують надходити. Я втягнулася, якщо не сказати «підсіла». Хоча що там… підсіла на красу. Або закохалася.

День дев’ятнадцятий

Моє гріхопадіння почалося вчора з гречаної каші, нарізаного фенхелю та шоколадки з чаєм. Кинула погляд на кухонний годинник. 20:32. Їсти хотілося.

Стерла червону помаду, залила гречку соєвим соусом і почалося. Збитий режим завжди призводить до гріха. Тому що домовившись із собою поїсти після 20:00, легко дається і не змита косметика.

Я — Ноа Кременчуцька, 31 рік від народження, лягла спати під знатний фільм #child44, із синьою тушшю, тонаком, рум’янами та залишками помади. Знову.

Вміло проспала свої докори совісті. Але мав план.

Простий план: відкрити останні два кошти від Institut Esthederm Ukraine. Я чекала-чекала, оскільки здалося, що там складний процес нанесення та очищення. Цю пару радила Юля Полякова перед важливим подією: зустріч, вечірка, день народження, коли треба виблискувати. Блискати я піду зараз на Житній ринок за зеленню та авокадо, але!

L’OSMOCLEAN Cream – це такий щільний крем, який я нанесла на сухе обличчя (змісту косметику, так) і на зону декольте. Він такий прямий складно наноситься і його потрібно 1-2 хвилини масажувати. Масажувати я люблю. Після того, відмасувавши обличчя, добре змивши, прийшла черга маски OSMOCLEAN masque gomme clarifirant. Я думала, що маска ексфоліант – це як завжди. Наносиш. Глина сковує тобі обличчя. Або частинки дряпають шкіру. Я роблю фотку з обличчям та рушником на голові. Змиваю. І обличчя таке сухе. А ось і ні! У масці немає твердих частинок, вона лягає, як крем. Потрібно трохи зачекати, а потім почати її скочувати. Скочується вона білим, м’яким, ароматним пластиліном. У місцях особливих забруднень – у мене це підборіддя – довго. На лобі, наприклад, швидко.

І тепер я, вся така, що світиться, з натягнутою, як струна, шкірою, піду купувати овочі та фрукти і стояти біля плити. Ще один мій ритуал щоп’ятниці. Адже не обов’язково бігти під софіти. Висвітлювати мене сьогодні буде свічка на торті мого третього хлопчика. Йосефа. У Шабат має єврейський день народження.

День двадцять п’ятий

…Ось буде справжнє випробування: чи впораються два спреї за два дні та збережуть шкіру приємною? По вигляду та за станом. Враховуючи гірське повітря та зміну води… За кілька годин починається #пейсах, а на це світле свято заборонено користуватися всіма кремами через заборону втирати. Більше того, багато хто влаштовується і не користується, в принципі, косметикою, на якій немає позначки #кошерлепецсах. Це означає, що вміст не містить #хамець – квасний. А тим часом, я піду і вийду з Єгипту через море, що розсічено, щоб увійти в інші моря і країни…

Психологічний момент

— Необхідність це одне, але зовсім інше питання — суто жіночий момент намазування, обприскування, втирання… Це теж вселяє в жінку гармонію, ритуал догляду за собою так само важливий, як правильне харчування та гармонійні стосунки.

— Дякую за комплімент! Справді, скаржитися не доводиться. Та й мама мені сказала: тобі ще рано. Це, звичайно, жарт. Я розуміла, що рано не буває, але не було довіри до «глянцю» та реклами. І взагалі, кому вірити? Коли не рано, коли починати? І з чого починати? Але тепер я розумію: це була просто безвідповідальність до своєї шкіри.

Коли принесла додому пакет косметики Institut Esthederm, я його поставила і не наважувалася підходити деякий час. Потрібно було все це обміркувати. Це був для мене серйозний крок. По-перше, дуже втішно, що скарби потрапили до мене. Але по-друге, я розуміла: якщо зараз почну – то назад дороги немає. Оскільки це потрібно вивести в систему. Інакше немає сенсу.

Мені здається, що моя шкіра зрозуміла, як жити. І тепер вона не може жити інакше!

Я відкрила баночки, розставила їх, почала потроху користуватись деякими продуктами. І почала спостерігати: що ж відбувається зі мною на зовнішньому та на внутрішньому рівнях? По-перше, посипалися нестримні компліменти. Усі питали, що це таке сталося з тобою? Що трапилося з твоєю шкірою? Я розповідала, що я стала щасливішою. Щаслива володарка косметики, з якою познайомилося.

І ось результат буквально «наявність». Я почала змивати косметику. Пінка – це абсолютно геніальний винахід. Потім ця клітинна вода – ранковий бутон просто! Це саме той результат, якого я хотіла. Потім йде сироватка: спочатку я наносила дуже багато, думала, що однієї перлинки мені не вистачить. А потім зрозуміла, що все це дуже легко розноситься по шкірі. Потім крем під очі. Щоправда, дуже довго не могла підійти до ексфоліанта, гомажу. Але мені сказали, що це класно використати перед якоюсь важливою зустріччю. Тобто для відповідального моменту. І так! Все – так! Мені здається, що моя шкіра зрозуміла, як жити. І тепер вона не може жити інакше! І тепер я ваша навіки.

— У багатьох дівчаток з інтелігентних сімей є певний забобон: «Мені це ще зарано». Але потім вже зріла жінка нарешті приходить до косметолога, і тут раптом з’ясовується, що «це вже пізно». Як ви думаєте – чи буває рано системно почати доглядати свою шкіру?

Я переконана, що все відбувається вчасно. Коли людина готова – завжди приходить вчитель. Є люди, яким серйозний догляд потрібний з 16 років. Добре, щоб у школах запровадили якісь освітні лекції — тоді дівчата мали б більшу інформацію про себе. Ось, наприклад, у Кореї зовсім схиблені на догляді за собою, і це на рівні культури. Я розумію, що сьогодні постає питання передбачати появу проблем, а не терміново їх ліквідувати.

З любов’ю IE ❤️

Обирайте улюблені засоби:

Показано 1–16 із 142