Ольга Шурова: «Я за те, щоб завдяки сучасній науці продовжити молодість»

Ольга Шурова: «Я за те, щоб завдяки сучасній науці продовжити молодість»

З невимовним задоволенням представляємо наступну учасницю спецпроекту Ольгу Шурову, чудову молоду, прекрасну і розумну жінку. Зважаючи на вкрай спресований робочий графік дружини та повноцінного члена команди популярного артиста Дмитра Шурова, він же Pianoбой.

Надішліть цю інформацію другові:

Ольга не зловживає походами до косметолога. І взагалі, за її словами, ставиться до цього серйозного питання легко, як метелик, що пурхає з квітки на квітку. Тим цікавіше нам було спостерігати за процесом та результатами експерименту.

Про ритм життя

— Можна тільки уявити, наскільки насичене твоє життя: подруги, помічниці та правої руки творчої і потрібної людини Дмитра Шурова і підлітка, що бурхливо розвивається, подає великі надії, вашого сина Льва Шурова… Наскільки складно «бути дівчинкою» в такому графіку?

— Справді, у мене досить бурхливе та активне життя. Pianoбой вийшов на такий рівень розвитку, коли над проектом зазвичай працює велика команда, а ми ж примудряємось фактично робити всю роботу крихітною компанією людей на чолі з Дімою. Кожен із нас вникає у всі сфери діяльності групи, все в курсі всього. По суті, зайнятість така, що ми знаємо свої графіки, розписані щогодини, на найближчі півроку, і поденно — на найближчі півтора роки. Звичайно, в такому режимі складно залишатися доглянутою жінкою просто тому, що колись розбиратися в усьому різноманітті косметики — що мені підходить і що мені дійсно потрібно. А часто немає не тільки часу, але просто сил все це на себе намазати! Тож у цьому сенсі комплекс від Institut Esthederm, який мені підібрали косметологи G&P GROUP, — просто паличка-виручалочка.

Про прагнення гармонії

— Цікаво, з яким відчуттям ти підійшла до «золотої середини» віку? Зрозуміло, що як жінка розумна красива і самодостатня, не надаєш значення таким дурницям, але пам’ятаючи себе, наприклад, мене здорово підбивало в 39-40 — стає очевидним, що таки настав час приділити собі увагу і нарешті скористатися світовими напрацюваннями косметології і полюбити себе . Як це відбувається у тебе?

— У юності я практично не доглядала свою шкіру: просто пощастило, мені дісталася чиста і безпроблемна шкіра і густе кучеряве волосся. Однак жінка до 40 років — це як авто з великим пробігом. Поки автомобіль новий – не потрібно робити майже нічого, він сам їздить. А коли великий пробіг, необхідне постійне «техобслуговування». Тому закономірно, що зараз мені доводиться прикладати більше зусиль і приділяти більше уваги зовнішності: робити час від часу маски, гарне очищення шкіри, зволожувати кремами та захищати від вітру та сонця.

Жінка до 40 років – це як авто з великим пробігом. Поки автомобіль новий – не потрібно робити майже нічого, він сам їздить. А коли пробіг великий, необхідне постійне “техобслуговування”.

— Зараз «жорстка» косметологія стає дедалі молодшою ​​з кожним роком. Якщо жінки під 60 досі думають, що робити якісь радикальні процедури їм ще зарано, то сучасні дівчата у 25 боятися, що вже, напевно, трохи пізно… Як ти думаєш, чи жінка повинна використовувати всі можливості і трансформувати себе за допомогою якихось радикальних речей? Або ж ти є прихильником європейської тенденції: ставиться до часу спокійно, досить просто доглянутою і не паритися.

— Перед моїми очима є різні приклади старіння, часто діаметрально протилежні. Хтось начхати хотів на роки, і кидає віжки — природа сама вирішує, як виглядатиме дама, яка безконтрольно їсть, п’є, і не дбає про себе. Інші впадають в іншу крайність: переробляють все, що тільки можна. Зізнаюся, кількох своїх добрих приятельок я не впізнаю під час зустрічі, настільки вони зловживають філерами. Мені ближче золота середина. Не хотілося б бути героїнею фільму «Смерть їй личить», я хочу залишити собі своє обличчя з усією його неідеальністю — мені воно подобається. Але: я за те, щоб завдяки сучасній науці продовжити молодість, якщо це стало доступним. Вперше до косметолога я потрапила у 39 років, тож я людина в цій сфері нова, мені все цікаво! Все, що продовжує свіжість шкіри (мезотерапія, міостимуляція) – мені підходить і я бачу ефект. Все, що міняє моє обличчя, роблячи його чужою маскою — не моє. Як відомо, внутрішній зміст набагато більше робить жінку привабливішою, ніж зовнішня форма, хоча прагнути їхньої гармонії ще нікому не заважало.

Я за те, щоб, дякуючи сучасній науці продовжити молодість. Все, що змінює моє обличчя, роблячи його чужою маскою – точно не моє. Не хотілося б стати героїнею фільму “Смерть їй личить”. хочу залишити собі своє обличчя.

— Чи віриш у силу гарного крему?

— Однозначно так! Я вірю в силу хорошого крему як догляд на кожен день та порятунок від сухості та зовнішніх впливів. Але ще більше я вірю в біоревіталізації раз на півроку-рік. І одне іншому чудово допомагає.

Косметологи підібрали на консультації індивідуальний комплекс. М’який крем для очищення пір Osmoclean, маска-гомаж, що відлущує і освітлює, біфазний «м’який засіб для зняття макіяжу з очей і губ», креми під очі та нічний, а також чарівну клітинну воду. Найшвидше закінчився крем, його вистачає ненадовго, на місяць. Інші бульбашки-баночки ще зі мною, клітинна вода катається по всьому світу – особливо добре допомагає зволожувати обличчя в літаках та інших переїздах. Найбільше враження справила маска-гомаж. Ніколи не думала, що шкіра може ТАК реагувати на трихвилинну маску. Сяє! Ця маска – мій улюблений продукт Esthederm. В цілому, пінку для очищення або біфазник можна замінити іншими схожими засобами, але крем для очищення Osmoclean і маску я точно залишаю в своєму побуті – це на сто відсотків моє!

— Чи ти вважаєш, що системний, грамотно підібраний догляд здатний на чудові речі? Чи можеш системно доглядати себе? Чи це не твій стиль, і ти не готова морочитися на таких речах навсправжки?

— На жаль, у зв’язку з великою кількістю переїздів та з ненормованим графіком, я не можу собі дозволити системний підхід до догляду за собою. Він у мене такий час від часу, по можливості. Я не якийсь там фанат зовнішності — для мене у світі надто багато цікавого, і між «полежати з маскою чи піти до косметолога на догляд» та «книгами, концертами, подорожами, посиденьками з друзями» я завжди виберу останнє. Бо приваблива особистість – це людина, наповнена змістом, а не просто гарна судина 😉

З любов’ю IE ❤️

Обирайте улюблені засоби:

Показано 1–16 із 154

Зареєструйтеся або увійдіть,
щоб накопичувати бонуси та сплачувати ними за свої покупки!