Соня Кіперман: «Я живу в оточенні дуже гарних жінок, і вони стають лише прекраснішими з роками. Для мене це яскравий приклад, і я дуже хочу це успадкувати, щоб у 35 та 65 років виглядати так і бути такою, як вони!»

Соня Кіперман: «Я живу в оточенні дуже гарних жінок, і вони стають лише прекраснішими з роками. Для мене це яскравий приклад, і я дуже хочу це успадкувати, щоб у 35 та 65 років виглядати так і бути такою, як вони!»

IE всі віки підкорені… Спецпроект Best Experience IE триває! Наступна учасниця – Соня Кіперман, юна принцеса, донька красуні Віри Брежнєвої. Ми отримали величезне задоволення від спілкування з дівчиною: незважаючи на юний вік, вона демонструє дуже зрілі думки та розумне ставлення до своєї зовнішності, даної природою. Так, Соні пощастило бути гідною дочкою своєї прекрасної мами. І, до речі, онукою не менш прекрасної бабусі, Тамари Галушки, інтерв'ю з якою читайте на сторінці.

Надішліть цю інформацію другові:

І Соня, і Тамара з радістю погодилися взяти участь у експерименті. Соні видали продукти, що ідеально підходять для молодої шкіри: демакіяж, очищення, зволоження, захист. Адже марка Institut Esthederm настільки універсальна, що за допомогою її продуктів можна задовольнити запити будь-якої шкіри! Наприклад, у цьому випадку “віковий діапазон” учасниць майже 50 років.

– Соня, насправді я дуже рада можливості дізнатися, що думає юне покоління у твоїй особі про сучасну косметологію. Адже косметологія сьогодні стає все молодшою ​​і молодшою. Тобто, крім того, що косметика омолоджує більш ефективно, до неї почали вдаватися дівчата в зовсім юному віці, що ще якихось 20 років тому здавалося абсурдним…

– Я росла в оточенні мами та бабусі, дуже гарних та яскравих жінок, і зрозуміло, що інтерес до косметики у мене виявився дуже рано. Є фотографії, де мені близько трьох років, і маю підмальовані брови білим олівцем. Але доглядати свою шкіру я почала років у 14, коли почали з’являтися вікові проблеми на обличчі. Звичайно, пішла за порадою до мами, і за її рекомендацією почала користуватися мусами для очищення та зволожуючою сироваткою. Але «серйозні стосунки» з косметикою, «рутина», як я жартівливо називаю мій системний догляд, у мене почалися, коли мені подарували набір Institut Esthederm.

В принципі, я дівчина «вихована» і ніколи не лягаю спати, не знявши макіяж і не нанісши зволожуючий крем. Але такий серйозний поетапний підхід, який розписав косметолог, мене просто зачарував. Я почала читати про бренд і про ці продукти. Мені стало цікаво спостерігати за своєю шкірою, як вона реагує, як змінюється.

Деякі продукти почали працювати не одразу. Я просто ще така людина, що якщо мені сказали, що це допоможе, хочу прокинутися наступного дня з ідеальною шкірою. Але зрозуміло, що так не буває. Результати стала помічати десь за тиждень. Ось, наприклад, мені дали кислотну сироватку AHA PEEL, і буквально за тиждень у мене шкіра стала набагато чистішою! Звичайно, мені це дуже подобається, тому користуватимуся цим засобом довго!

Моя бабуся, до речі, теж пробувала цю сироватку і залишилася задоволена результатом. Я вважаю, що це просто приголомшливо, що ми з бабусею друг у друга «позичаємо» Креми! Це так зближує!

Ще одна класна штука – комплект, що очищає: крем для очищення «Осмоклін» і маска «Осмодерліз». Для молодих дівчат, які майже завжди мають вікові проблеми з чистотою шкіри — це просто супер-засіб!

– Давай поговоримо на філософські теми. Ось, наприклад, коли я була у твоєму віці, мені здавалося, що 30 років — це вже «доросла» жінка, практично, у риси старості. Думаю, так багатьом здавалося у шістнадцять років. За якою віковою позначкою сьогодні тобі перебуває та риса, коли закінчується молодість?

– Знаєте, я до цього зовсім не так ставлюся: тому, що в моїй сім’ї жінки виглядають дуже молодо, і поводяться як молоді. Наприклад, мама, на мою думку, зупинилася на позначці «28». Бабуся – просто красуня. Моя прабабуся теж дуже добре виглядала у свої 80… Мені здається, що років із 60, не те щоб ти вже стаєш жінкою, але варто більше приділяти часу собі, щоб виглядати як моя бабуся, наприклад. Але я розумію, що не можна так просто сидіти склавши руки, і диво з тобою станеться само собою. Бабуся, наприклад, доглядає і веде правильний спосіб життя. Я б теж хотіла у її віці так виглядати! Дуже на це надіюсь.

– З твоєю генетикою та косметологічною грамотністю, певна, ти сміливо можеш на це розраховувати! Але як ти вважаєш, скільки часу має приділяти догляду за собою юна прекрасна дівчина шістнадцяти років?

– Є різні люди. Наприклад, у моєї подруги найчистіша шкіра, і все, що вона робить – це вмивається водою. Я, припустимо, собі цього дозволити не можу, через те, що харчування у мене не найздоровіше: дуже люблю «смачненьке» — гамбургери, піцу… Це, ясна річ, відбивається на моїй шкірі. Іноді буває роздратування, невеликі висипи. Тому розумію, що мені потрібний особливий догляд. І тому мені порадили крем «Абсолютна чистота». Я особисто виділяю близько 30 хвилин на день і прокидаюся раніше. Увечері моя обов’язкова звичка – очищення обличчя. Користуюся щодня мусом, що очищає, і прекрасним м’яким засобом для зняття макіяжу (я люблю декоративну косметику!)

Вважаю, що навіть у моєму віці такі речі потрібні. 16 років — це вік, коли вже потрібно, принаймні, знати, що для твоєї шкіри потрібно розуміти її особливі «бажання». Шкіра це твій «фундамент». І все, що з тобою відбувається, відбивається на шкірі. Мені здається, що якщо не почати вчасно користуватися навіть якимись мінімальними продуктами на зразок зволожуючого крему (або зовсім нейтрального гелю «Клітинна вода», що класно зволожує), то потім, коли шкіра почне дорослішати, може так вийти, що ти вже втратив момент . І це не повернеш.

Зрештою, це просто насолода! У мене навіть бувають дні, коли весь вихідний день я наношу собі маски, ніжусь у ванній. Наприклад, тиждень важкий був — у ванній полежав з маскою і «красивий» пішов спати!

– Слухаю тебе, і приємно дивуюсь твоєму розумному підходу, який не часто зустрінеш у дорослих жінок. Справді, навряд чи колись винайде крем, який зможе повернути час назад. Але всі фахівці говорять сьогодні про те, що треба намагатися зафіксувати молодий стан шкіри.

– Так, тому що правильний догляд – це справа звички. Якщо ти звикнеш правильно приділяти собі увагу з молодості, це потім лише зіграє на твою користь. Тепер я маю цю звичку, і мені так приємно, що в мене чисте обличчя!

– А як ти ставишся до того, що молоді та гарні дівчата років 18-20 вже хочуть собі щось уколоти?

Так, серед моїх знайомих є такі приклади, коли в двадцять років вставляють якісь мезо-нитки і думають про пластику. Я, щиро, такого не розумію. Для мене особливо дивно, коли дівчатка, які мають молоду та гарну шкіру, починають робити з собою якісь незрозумілі процедури і незрозуміло навіщо… Зрештою, це може порушити здоров’я, як, наприклад, радикальні дієти, особливо у 16 ​​років. Я вважаю, що це не дуже розумно. Адже організм ще не сформувався, навіщо втручатися у природу? Так само і зі шкірою. Мені здається, це дуже великий фактор ризику — якщо почнеш робити щось не так. Всьому свій час. Якщо шкіра красива — просто доглядай її, і потім не доведеться робити нічого радикального.

– Чим ти можеш пояснити природу цього феномену? Дівчата це роблять, бо так не подобаються собі? Чому в них голова такими проблемами зайнята?

– Мені здається, у нашому суспільстві дуже багато стереотипів краси, і це дуже тисне на молодь. Зрозуміло, що ми, дівчатка, завжди намагаємось сподобатись хлопчикам. Мені здається, що якщо хлопець скаже, що в тебе щось не так, дівчинка одразу хоче це «не так» змінити будь-якими способами. Але, наприклад, однією моєю знайомою, яка хоче робити процедури, ніколи ніхто не казав, що з нею щось не таке. Але інформація з Інтернету впливає не менше. Вона десь побачила статтю, як має виглядати ідеальне обличчя і яка має бути ідеальна симетрія. І все: тепер вона впевнена, що у неї “неправильне” обличчя і готова його міняти будь-яким способом. І часто таких молодих людей уже неможливо переконати. Навіть психіатр не може пояснити. І скільки людей зіпсували собі життя, зіпсувавши собі обличчя!

Мені здається, треба цінувати те, що в тебе є зараз і бути щасливим, радіти та любити себе. Тому що це найбільша зараз проблема. Мені здається, що люди замало себе люблять. Я не говорю про егоїзм, а про те, як важливо любити те, що в тебе є. І себе таким, яким ти є. Поки людина не зрозуміє, що вона красива, вона не полюбить себе. І тоді його теж ніхто не полюбить, щоб він із собою не робив.

– Ти кажеш дуже мудрі та дуже дорослі речі.

– Я живу в оточенні дуже гарних жінок, і вони стають тільки прекраснішими з роками. Я народилася, коли мамі було 19. Серед моїх подруг моя мама наймолодша. Ніхто не може повірити, що мамі 35! Думають, що вона молодша, тим більше коли бачать бабусю. Для мене це яскравий приклад, і я дуже хочу це успадкувати, щоб у 35 та 65 років виглядати і бути такою, як вони!

– Я гадаю, що так і буде! І ми щиро тобі цього бажаємо!

З любов’ю IE ❤️

Обирайте улюблені засоби:

Показано 1–16 із 142